Macbook Pro 2012 gekocht via iUsed; zij hadden het juiste model met 4 sterren (van de 5) voor de uiterlijke staat van de Macbook en de juiste opties die ik erin wilde hebben, als vervanging voor m'n iMac uit 2006.
Betaling met creditcard gedaan (het is immers nog steeds een fors bedrag...). Levering in een flinke kartonnen doos met het iUsed merk erop. De laptop zat stevig 'ingetaped' in plastic en keurig voorzien van de opties die ik wilde hebben (240Gb flash drive + 8Gb RAM).
De batterij zit op 83% van z'n oorspronkelijke levensduur. Ik heb iUsed hier nog over gebeld vantevoren, als deze onder de 80% zit zou die vervangen worden. Er zit één jaar garantie op de accu en 2 jaar op de Macbook zelf. De accu voldoet aan de eisen die zij (en waarschijnlijk Apple zelf) stellen. 83% van de oorspronkelijke capaciteit is niet gek voor een accu van ruim 1600 dagen oud met 350 cycles (volgens CoconutBattery getest).
Levering prima, goede stevige doos, laptop strak onder een vel plastic dat aan de onderste flap van de doos gelijmd zit. Kan dus geen kant op schijven.
Keurig op tijd geleverd binnen het window dat per mail aangegeven was.
Vantevoren de klantenservice telefonisch gesproken (praktisch geen wachttijd!) over mijn geplande aankoop, prima informatie gehad mbt. garantie en levering.
Daarna nogmaals teruggebeld omdat me te binnen schoot dat ik zou vragen hoe het met de accu zat. Ook daar binnen enkele minuten keurig een antwoord op gekregen.