De response van de site is soms wat langzaam maar ik kon het betreffende artikel snel (moederbord) vinden door gebruik te maken van de zoekfunctie.
VerzendingIk kreeg snel bericht dat de bestelling verzendklaar was en een bevestiging van de vervoerder (DPD) dat ze het de volgende dag zouden uitleveren.
Helaas ging het daarna mis en is de zending even zoek geweest. Ik ben tevreden over de manier waarop SIComputers daarmee omging door actie uit te zetten richting DPD en mij daarover op de hoogte te houden.
Helaas heeft DPD een klein steekje laten vallen en heeft het bijna een week geduurd voordat de zending werd afgeleverd, ik heb er redelijke "bovenop" gezeten en daarbij met DPD en SIComputers geschakeld.
Ook hier ben ik tevreden over de manier waarop ik ben geholpen, het enige wat ik niet van deze tijd vind is het met dat zowel DPD als SIComputers gebruik maken van betaalde 0900 nummers.
Als ik allemaal technisch inhoudelijke vragen zou hebben dan kan ik me nog enigszins voorstellen dat je moet betalen, maar als je aan de bel wil trekken omdat de toezeggingen niet worden nagekomen door er iets mis gaat in het leverproces dan vind ik het vanuit principe zuur dat je dat als klant geld moet kosten.