Prima prijzen en op de website is het makkelijk te vinden. Levertijden klopte in mijn geval niet. Dat leek deels aan PostNL te liggen. Als je hier rekening mee houdt, dan kun je voor goede prijzen hier producten bestellen.
VerzendingZoals bij het algemene deel al vermeld: Levertijden kloppen niet. "Voor 16:00 besteld, morgen in huis" lijkt niet haalbaar. Mijn product had deze status en na 2 dagen heb ik toch maar contact opgenomen met de klantenservice (zie verder bij klantenservice).
Deze wisten mij te vertellen dat PostNL het soms via een subtak (koerier) doet , omdat mijn pakket zo groot was (27" monitor). Enfin, het product werd redelijk snel bij PostNL aangemeld en ik kreeg een track&trace code, maar daar is hij wel een tijd blijven hangen (2 dagen).
Dan de verpakking: Gewoon de monitordoos met een sticker met mijn adres erop. Geen idee of dit gebruikelijk is omdat de monitor wat groot is, maar ik vond het apart.
Ik heb de klantenservice gemaild m.b.t. een vraag over de levertijd. Ze reageerden zeer snel met een plausibel verhaal.