Modern ogende en goed werkende website, daardoor direct al een goede indruk. Vlot bestelproces, makkelijk account aanmaken en aftekenen. Veel keuze wat betreft betaalmethodes.
VerzendingProducten om 20:30 besteld, om 20:55 al een mail met bevestiging van verzending en track&trace, keurig dus.
In bestelproces kun je voorkeur aangeven voor een postbezorger, waar extra kosten aan verbonden zijn. Dit zie je niet vaak en kan licht verwarrend overkomen. Geef je geen voorkeur op is verzenden gratis en is het afwachten wie het komt afleveren. In dit geval bleek het DPD te worden en zij waren keurig op tijd de volgende dag.
Op de doos zit een sticker met de naam van degene die het ingepakt heeft, zodat je dit kunt vermelden als er problemen zijn. Die waren er in dit geval niet.