Beste heer/mevrouw,
Wat vervelend om te vernemen dat uw bestelling niet is verlopen zoals u van ons mag verwachten, dit betreuren we enorm en bieden u hiervoor onze welgemeende excuses voor aan.
Door enorme drukte afgelopen weekend is er inderdaad een kleine vertraging ontstaan in de levering op de toestellen die u besteld heeft, we moesten even wachten op levering vanuit Philips waardoor deze niet op de geplande dag bij u konden zijn. Hierover hebben we u tijdig per mail geinformeerd.
Beide toestellen zijn een dag voor levering bij u door Philips bij ons uitgeleverd en zijn echt 100% zeker gloednieuw in doos, helaas kunnen ook wij niet inzien hoe de toestellen ingepakt worden vanuit de leverancier.
We wensen u ondanks de ongemakken heel veel plezier van de prachtige toestellen en laten u graag een volgende keer zien dat wij beter kunnen!
Met vriendelijke groet,
Tim
Servicemanager PlatteTV.nl