Mijn laatste twee bestellingen bij Wehkamp zijn allebei beroerd verlopen.
De eerste bestelling was voor twee iPhone SE's. Bij bestelling stond de levertijd op 2-3 werkdagen, toen ik de volgende dag bij 'Mijn Bestellingen' keek stond de levertijd op 3-4 weken, zonder dat ik daarvan op de hoogte gesteld was. Na bellen met de klantenservice bleek dat de nieuwe levertijd klopte.
De tweede bestelling was voor de game Uncharted 4. Ik heb de order via iDeal afgerekend, het bevestigingsscherm gezien, en de site verlaten. Toen ik de volgende dag bij 'Mijn Bestellingen' keek, bleek dat de order nooit doorgevoerd te zijn en zat het product nog in mijn winkelmandje. Gebeld met de klantenservice; daar konden ze mij direct vertellen dat er iets fout gegaan is tussen iDeal en de orderbevestiging, en dat dit meestal binnen 3 uur gecorrigeerd is, maar dat dit bij mijn order niet gebeurd is en ik mijn geld binnen 5 dagen terug zou krijgen. Het lijkt dus een vaker voorkomend probleem.
Een keer een bestelling gedaan voor tuinmeubilair, dit werd netjes naar mijn dakterras getild. Bezorging is dus prima.
KlantenserviceKlantenservice is snel, en heeft alle benodigde informatie, maar kan weinig voor je uithalen. Beide keren was de oplossing 'over een paar dagen heb je je geld terug'.