Een blauwe computercase besteld bij SIcomputers. Vier dagen later kwam de zwarte variant binnen. Tijdens een gesprek met de klantenservice werd mij verteld dat de afbeeldingen niet altijd overeenkomen met het product. En dat terwijl er voor iedere kleur een aparte bestelpagina was. Bovendien staat in de productbeschrijving: "Kleur van het product: Zwart, blauw" terwijl in het ontvangen product geen tint blauw te vinden is.
Na wat onderzoek ben ik er achter gekomen dat het product met "blau"in de URL verwijst naar de pagina dan de zwarte kast en de URl met "schwarz" verwijst naar de pagina van de blauwe kast. Ook de informatie bij de "technische specificaties" is verwisseld. Blauw staat bij zwart en vice versa.
Netjes verpakt en op tijd afgeleverd.
KlantenserviceKlantenservice zei dat ik het product terug moet sturen en het dan wordt afgehandeld. Geen "sorry" en er werd ongeveer gezegd dat ik zelf maar moet snappen dat de kleur die de afbeelding aangeeft niet de kleur is die ik krijg.