Beaumotica B.V.

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

Heb een philips beyond plafond lamp gekocht. "Produkt ergens anders goedkoper? Geef het aan ons door" stond er. Dat duurde helaas wel 2 dagen maar daarna werd netjes de prijs aangepast. Vervolgens heb ik de lamp savonds meteen besteld en die werd keurig de volgende dag geleverd.

Verzending

Rond 22:00 besteld en de volgende dag om 13:00 geleverd.

Klantenservice

Bij aankomst bleek de lamp beschadigd, dus direct gebeld en werd meteen vriendelijk en deskundig te woord gestaan. Na overleg zou ik een foto op sturen met de mail en daarna zou er contact met mij worden opgenomen. Dat bleef uit dus ik werd ik ongerust. Na 3 dagen heb ik ze zelf opgebeld en werd wederom keurig te woord gestaan. Blijkbaar zijn mijn mails nooit aangekomen. Vervolgens heb ik via een link op hun site de foto doorgemaild. Daarna werd ik keurig terug gebeld met een voorstel ; ik kon de lamp ruilen of korting krijgen. Ik heb gekozen voor dat laatse en een voorstel gedaan wat ik een nette prijs vond. Daar zijn ze akkoord mee gegaan.
Ik ben zeer tevreden over de afhandeling, dit bedrijf levert echte service zoals het hoort volgens het boekje. Mijn complimenten

Scorekaart voor Beaumotica B.V.

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie