Ik koop al jaren regelmatig bij BOL.com. Tot nog toe zijn ze bijna altijd hun leveringsafspraken nagekomen. Ook over retouren wordt niet moeilijk gedaan.
VerzendingOver het algemeen worden de bestelde artikelen binnen de gestelde levertermijn afgeleverd. Een minpuntje is dat ik al een aantal keren heb gehad dat ik in één bestellingen meerdere artikelen haar en dat die over meerdere pakjes verspreid dezelfde dag werden afgeleverd. Niet echt milieuvriendelijk
KlantenserviceDe keten dat ik contact heb gehad met de klantenservice ben ik altijd netjes te woord gestaan en is mijn vraag altijd naar tevredenheid behandeld.
Hoi Poppo, leuk om te horen dat je al jaren klant van ons bent. Goed ook dat je tevreden bent over onze klantenservice. Bedankt hiervoor. Groet, Michelle van bol.com