4Launch

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

Over de periode 2008 tot 2015 zes bestellingen (4 laptops, 1 pc) geplaatst. Erg tevreden. Vaak kwam ik bij hen terecht vanwege de laagste prijs of via tweakers, nu begin ik mijn zoektocht vaak ook op hun website. Die is zeer overzichtelijk. Voorheen wat ouderwets, nu gemoderniseerd zonder verlies van gebruikersgemak.

Verzending

Goed en stevig verpakt. Alles correct. Van het gehele bestelproces op de hoogte gehouden via de mail.

Klantenservice

Eenmaal was een harde schijf defect; toen ben ik doorverwezen naar de leverancier waarna deze werd vervangen. Eenmaal leek een product niet te werken, waarna ondersteuning werd geboden.

Bij het bestellen van onderdelen voor een PC was een sata kabeltje (a 2 euro) niet meer leverbaar. Ik kreeg toen een mail met twee alternatieve producten; kabeltjes (geen grap :P ). Nadeel was wel dat de volledige levering hierdoor twee dagen vertraging opliep (750 euro vs een kabeltje van 2 euro).

Vanwege de lage prijs wilde ik een laptop (a 1200 euro) bij 4launch bestellen. In het weekend vergeleken, maar toen ik op maandag wilde bestellen was de prijs 50 euro duurder geworden. Dit vanwege een weekend korting. Toen ik via de helpdesk aangaf dat de prijs juist de reden was om de laptop bij 4launch te kopen werd na overleg met de 'chef' besloten dat de korting alsnog werd toegekend. Cheers!

Scorekaart voor 4Launch

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg
ICTWaarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie