Tevreden over het content. De prijzen fluctueren te vaak per dag waardoor ik het advies kreeg om vaker te kijken en ze nirt voor oude prijzen kunnen leveren. Zoekfunctie werkt niet en de website is traag. De prijzen zijn vaak heel kort laaggeprijsd
KlantenserviceTelefonisch contact gehad en okk per chat met iemand die heeft aangegeven dat hij er niets aan kan doen en de schuld in mijn schoenen afschuift. Rare manier van zaken doen eerste en laatste indruk die ik van ze heb.
90 eurocent verspilt aan de slechte support er werd niet eens naar een alternatieve laptop gezocht want die kennis of tijd hebben ze niet. Heb het gewoon lekker zelf uitgezocht. Koude dousche voor 4launch!
Geachte klant,
Gezien wij geen directe aanknopingspunten hebben, zouden wij u willen vragen om contact met ons op te nemen via customersupport@4launch.nl, zodat wij nader naar uw case kunnen kijken.
Daar wij met automatische koppelingen werken met onze leveranciers, zullen de prijzen van niet voorradige producten kunnen fluctueren, zelfs op de dag zelf. Hierdoor kunnen we vaak tegen scherpst mogelijke prijs inkopen. Incidenteel kan de prijs ook vanwege externe factoren (zoals dollarkoers, toenemende vraag, e.d.) omhoog gaan, waar we niet direct invloed op hebben. Het vermoeden bestaat dat dit in uw geval ook het geval is. Wij vragen uw begrip in deze.
4Launch - Customer Support