De website vind ik behoorlijk overzichtelijk. Vergelijken van produkten gaat vrij goed (niet altijd zijn alle gegevens beschikbaar), en bestellen en betalen via bv Ideal verloopt zonder bijzonderheden.
VerzendingEr is weinig keus wat betreft verzendmogelijkheden. Aflevering kan alleen overdag op werkdagen, en daarvoor wordt geen tijdvenster anders dan '9 tot 17u' aangegeven. Er zou kort voor het aflevermoment een sms gestuurd worden maar die is niet gearriveerd
KlantenserviceHelaas kreeg ik te maken met een DOA apparaat. De 'klantenservice' bestond uit het verstrekken van het telefoonnummer van de technische support van de fabrikant. De zakelijke leveringsvoorwaarden laten dat toe en daar houdt men zich strikt aan. Apparaat wordt niet omgeruild. Reparatie zal max 14 dagen kosten (nu 10 dagen onderweg)
Geachte heer, mevrouw,
Dank voor uw review. Helaas is de informatie in de door u geplaatste tekst niet genoeg voor mij om de order en case te kunnen traceren en onderzoeken. Graag hoor ik om welk ordernummer het gaat, zodat we met uw feedback aan de slag kunnen. U kunt het ordernummer doorgeven per email naar david@centralpoint.nl.
Met vriendelijke groet,
David Hombroek
Manager Inside Sales
Centralpoint.nl