Enkele dagen geleden heb ik de Razer Orbweaver Chroma besteld bij 4Launch. Uit de pricewatch bleek 4Launch niet de goedkoopste aanbieder te zijn, maar wel de enige van de goedkopere die binnen 24 uren kon leveren.
Zoals gewoonlijk verliep alles voorspoedig. Donderdagavond na kantooruren besteld en betaald. Na iets meer dan twee uren was het pakket aangeboden aan PostNL voor verzending. Keurig!
Niets te klagen. De Orbweaver zat in een ruime doos, opgevuld met luchtkussens. Hij kwam intact aan en werd binnen de afgesproken tijd verzonden.
Via de track & trace werd gemeld dat het pakje tussen 12:00u en 14:00u aan zou komen. Dit was echter niet het geval. Ik heb tot 14:00u gewacht en moest toen helaas weg, dus PostNL heeft het bij de buren afgegeven, waardoor ik het de volgende dag pas in ontvangst kon nemen.
Toch vijf sterren, omdat het PostNL was die zich niet aan de afspraak hield. Niet 4Launch.