€97,- duurder geworden in twee dagen en 14 dagen op mijn geld, waardeloos. Ik had van te voren nog gebeld. Zie hieronder;
Geachte heer,
Helaas is er een prijsverschil opgetreden bij product HP Pro X451dw (CN463A#A81). Er is geen prijsprotectie van toepassing. Onze excuses voor het ongemak.
Graag horen wij of u akkoord gaat met de nieuwe prijs. Indien u akkoord gaat ontvangt u een nieuwe orderbevestiging van ons, zodat u het verschil kunt bijbetalen. Vooralsnog hebben wij de orderregel voor u geannuleerd.
Oude prijs: 131.00 euro (excl. BTW)
Nieuwe prijs: 228.00 euro (excl. BTW)
Indien u ervoor kiest om de orderregel definitief te annuleren en het tegoed terug te ontvangen, dan verzoeken wij u om uw bankrekeningnummer aan ons door te geven. Na het toesturen hiervan kunt het bedrag binnen 14 werkdagen op uw rekening terug verwachten.
U kunt ook een nieuwe bestelling plaatsen en het aankoopbedrag verrekenen met uw tegoed (uw tegoed blijft oneindig geldig). Het enige wat u hoeft te doen is uw bestelling te plaatsen via www.centralpoint.nl en het nieuwe ordernummer aan ons te e-mailen.
De status van uw order kunt u 24 uur per dag volgen via de orderstatus op http://www.centralpoint.nl.
Indien u vragen heeft, dan kunt u altijd reageren op deze e-mail.
Met vriendelijke groet,
weggegumd | Centralpoint.nl
Ja, sorry het kan gebeuren. Maar ik heb u van te voren gebeld of er voorraad was en de prijsstelling correct was. Ja sorry meneer maar het is ons beleid dat dit kan gebeuren.