Elke Belg zou deze winkel nauwgezet moeten bekijken voor hij een aankoop doet in eigen land. Hun prijzen liggen onder wat er in België gangbaar is en in tegenstelling tot andere NL winkels kan je betalen met bancontact (en dus kost je betaling slechts 2 euro, in plaats van 3% van het aankoopbedrag, zoals met visa in andere NL webshops).
Een overzichtelijke webshop, minstens even klantvriendelijk als coolblue met evenveel zorg voor hun verzendingen, maakt dit tot een uitstekende winkel die zijn aanbeveling dubbel en dik verdient.
Op de levering was eigenlijk absoluut niets aan te merken: verpakt zoals het hoort en mooi op tijd geleverd.
KlantenserviceKlantenservice verliep zeer vlot. Reactie op mails binnen de 24u, klant-geörienteerd, niets op aan te merken. De dag na de aankoop kreeg ik via mail reclame met een promotie op een product dat ik aangekocht had, na contacteren van hun klantenservice hebben ze me dan ook haast het volledige bedrag van de korting overgeschreven zonder daar een probleem van te maken.