Had een harddisk besteld voor 23:30 en kreeg heel snel de bevestiging dat van de bestelling maar geen verzendbevestiging. Dag erna was deze spontaan niet meer leverbaar.
Week later kwam ik via de pricewatch toevallig weer uit bij Dixons en vanwege de klanten service weer hier besteld gelukkig ging het nu wel goed.
Vanwege de eerste bestel poging geen 5 sterren.
Eeste bestelling leek super te gaan maar dag erna geen levering, heb hiervoor zelf contact op moeten nemen met de klantenservice.
Tweede bestelling ging snel en goed, was netjes verpakt in een ruime doos met genoeg opvulling.
Klein tip voor iemand die 's avond besteld, aankomst tijd bij het track trace nummer op PostNL klopt pas de volgende dag.
Contact via mail ging super snel. Eerste keer op zatergdag om 16:30 een mail gestuurd binnen 15 minuten antwoord!
Diezelfde dag nog de order geanuleerd omdat het bestelde ineens niet meer leverbaar was. (waarschijnlijk door een storing volgens de medewerker)
Binnen 3 werkdagen zou het geld terug gestord worden het waren er 2.
Toen het product weer leverbaar even een mail; gestuurd naar de klanten service of het nu wel klopte, weer snel en netjes antwoord van hoeveel er zelf op voorraad waren.