Eleshop

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

Ik heb dezelfde Rigol Oscilloscoop besteld als die uit de vorige review.
Inderdaad is dat ding niet aan te slepen. Toen ik hem bestelde was al duidelijk te lezen dat er een wachtlijst was. Toch kreeg ik nog een nette persoonlijke mail of dat geen probleem was. Erg klantvriendelijke dus.

Verzending

Prima. In eerste instantie kende ik vervoerder niet bij naam. Het bleek echter DPD te zijn. Inmiddels meermaals besteld en op de scope na (waar dus een wachtlijst voor was) heb ik alles de volgende dag ontvangen.

Klantenservice

Erg net klantcontact. Prima status updates over de wachtlijst via de website en diverse malen een persoonlijke mail over de stand van zaken. Zo goed als deze webshop dit doet ben ik nog niet vaak tegengekomen. Hier kunnen de anderen nog wat van leren.

Zelfs bij een vraag die ik ver buiten kantooruren stelde kwam snel response.

Scorekaart voor Eleshop

Algemeen 5 van 5 sterren
Verzending 5 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie