IPcam-shop

586 producten en 664 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Bestellen en betalen was geen enkel probleem. Het betrof een opdracht van +/- € 1800. Daarna ging het behoorlijk mis qua service en dienstverlening.

Verzending

De levering verliep normaal. Aangezien het een wat grotere opdracht was, was de levertijd iets van een week. Niet irreëel in ieder geval.

Klantenservice

Werkelijk nog niet eerder zo'n belabberde internetshop meegemaakt. Als de order gegeven en geleverd is begint de luie arrogantie. Nul (lees: -5) assistentie. Een retourzending van een tweetal niet functionerende camera's waarvan keihard en stellig wordt beweerd dat deze door hen niet ontvangen zijn, men het lef heeft om achteraf / na reclamatie te melden dat de retourzending had moeten worden voorzien van een "handtekening bevestiging", wordt door hen geadviseerd dat PostNL dan maar aansprakelijk dient te worden gesteld, want zoals ipcam-shop aangaf "het kwam wel vaker voor dat de postbode gewoon afvinkte dat ie ergens was geweest ter aflevering en er nooit aan de voordeur was geweest uit bv. tijdgebrek". Als dan vervolgens PostNL een onderzoek start duikt de zending opeens op bij ipcam-shop. Totaal een week of vier mee bezig geweest. Met droge ogen beweert men vervolgens bij ipcam-shop dat deze camera's worden terug gestuurd naar China ter reparatie. Voor de goede orde: de uit te voeren reparatie betreft in deze slechts een firmware update. Gelooft u het? Voor een camera met een verkoopprijs van pak 'm beet nog geen € 100 inclusief btw? Heen en weer naar China voor een firmware update? Na op de kop af 6 weken wachten, aansluitend op de eerdere 4 weken van onvindbaarheid kwamen de twee camera's terug uit China. In exact dezelfde verpakking als zoals wij deze verstuurden, maar dan ook éx-act hetzelfde (zelfs de inhoud van de doos was niet van z'n plaats geweest) kwamen onze camera's terug. Ik denk dat het "heen en weer verzenden naar China" niet is gebeurd. Zo simpel is het naar mijn idee. Wij hebben voor om en nabij € 1800 bij dit bedrijf besteld en het is de slechtste internet-koop-ervaring ever. We kopen zakelijk dagelijks op internet; nog niet eerder zo'n ongeorganiseerde, domme arrogante tent meegemaakt. Nul service, slechts snelle handel en domme arrogantie. Onze ervaringen zijn zeer zeer slecht. Bovenstaand is de ervaring zoals wij werkelijk hadden. Niets meer, niets minder.

Beste klant,

Allereerst dank voor de reactie en vervelend dat u e.e.a zo ervaren hebt.

We hebben de email conversatie erop nagelopen en er is idd iets misgegaan bij de ontvangst van de defecte goederen, hier zijn ook excuses voor aangeboden. Daarna zijn de camera's (1 jaar in gebruik) bij onze fabrikant in China omgeruild voor 2 vervangende en goed werkende camera's. Helaas kunnen we gebruikte goederen ouder dan 3 maanden niet zomaar vervangen voor nieuwe exemplaren dan geldt er een reparatie proces welke bij de meeste fabrikanten het geval is.

Dergelijke gang van zaken m.b.t. de zoekgeraakte camera's is gelukkig een grote uitzondering op de regel waar alle retouren en RMA's door ons binnen zeer korte tijd worden afgehandeld.

E.e.a. is ook terug te lezen in onze inmiddels meer dan 600 beoordelingen op Feedbackcompany, zie ook: https://beoordelingen.fee.../NL-NL/IPcam-shop.nl.html

Vriendelijke groeten,

IPcam-shop

Scorekaart voor IPcam-shop

Algemeen 2 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 1 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg
ICTWaarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie