Ik kan deze webshop absoluut niet aanbevelen. Onderzoek wijst uit dat onder meer de algemene voorwaarden onwettig zijn. De verkoper maakt klanten leugens wijs (eigen ervaring en andere meldingen op onder andere de Facebookpagina). De eigenaar van de webshop wilt hierover echter geen commentaar geven. De winkel heeft blijkbaar eerder reeds financiële problemen gehad. Klantenservice en leveringsindicator zijn onbetrouwbaar.
VerzendingIk heb mijn order besteld en (ondanks de verwachte leveringstermijn van 2 weken) heb mijn pakje drie dagen later ontvangen. Dit toont aan dat hun voorraadindicator niet real-time is. In mijn geval was mijn pakje vroegtijdig hier (daarom nog 2 sterren). Gelieve op te passen met aankoop, indien je goederen koopt die online voorradig zijn maar in werkelijkheid er niet zijn, is er "no way back". Eens je betaald hebt, weigert Xstra elke vorm van terugbetaling. Ze houden de klant aan het lijntje met de melding dat de goederen zullen worden verzonden over x-dagen, maar in feite gebeurd er niets. (Gedurende 8 maanden nog steeds geen goederen gezien).
KlantenserviceJe krijgt het gevoel dat ze klaar staan voor klanten te helpen, ze antwoorden meestal na enkele uren op mails. In realiteit is Xstra slechts één persoon. Mailen of bellen, je komt steeds bij dezelfde persoon uit, die hoogstwaarschijnlijk de eigenaar is. Ze tonen ook dat ze in de weer zijn, maar in feite gebeurd er niets. In mijn huidige situatie heb ik in augustus 2014 een onderdeel opgestuurd voor herstelling. De webshop rekent op de 'goodwill' van de klant om de verzendkosten naar Denemarken te betalen. (Dit is onwettig, maar daar wil de eigenaar niets van weten). Ze houden me niet op de hoogte (ik moet steeds vragen naar de status van mijn herstelling), en ze wimpelen me af (in de zin van: "we oefenen druk uit op de fabrikant" en "over 30 dagen verwachten we dit in orde"). Er gebeurd werkelijk niets. Ook weigert de winkel terugbetaling van het onderdeel, vermoedelijk omdat het gaat om een bedrag boven de 200 euro. Ondertussen weigert hij telefonisch contact, mijn naam is voldoende om het gesprek beëindigd te krijgen.
Tot op heden heb ik mijn hersteld artikel nog niet terug, ik vermoed dat de winkel in financiële moeilijkheden zit. Blijkbaar was dit in 2012 ook al eens het geval.
Deze ervaringen lijken eerder op een vorm van bedrog dan klantendienst.