Beste meneer Verboom,
Graag willen wij reageren op uw review omdat wij vinden dat u een aantal feiten niet juist heeft weergegeven.
Het product was inderdaad niet op voorraad. Dit is aangegeven op de website en na uw bestelling hebben wij u een e-mail verstuurd om dit nogmaals te bevestigen.
In deze mail hebben wij ook aangeven dat naar alle waarschijnlijkheid de IP-camera’s die week binnen zouden komen. Door een onbekende reden heeft dit inderdaad verschrikkelijk lang geduurd.
Wij hebben u de week erna via de e-mail nogmaals op de hoogte gesteld dat de levering niet binnen is gekomen. Wij hebben in de tussentijd contact gehad met de leverancier om inzicht te krijgen in die levering. Wij hebben u toen een presentje aangeboden die meegeleverd zou worden zodra uw bestelling binnen was. Ook hebben wij u toen de mogelijkheid gegeven om uw reeds betaalde bedrag te laten retourneren.
Daarna hebben u laten weten dat de levering in Nederland is aangemeld. Ook is toen aangegeven dat wij niet weten hoelang het dan duurt voordat het bij ons geleverd wordt. Daarnaast heeft u nogmaals de mogelijkheid gehad om uw geld terug te krijgen en dat wij u inlichten wanneer de levering binnen is.
Nadat de camera bij u geleverd is, heeft u de camera getest en naar ons geretourneerd omdat de IP-camera niet aan uw wensen voldeed. Wij hebben aan u bevestigd dat uw bestelling bij ons is binnengekomen en om uw bankgegevens gevraagd. Op dezelfde dag dat u uw bankgegevens heeft toegezonden hebben wij het geld naar u overgemaakt. Daarbij hebben wij vermeld dat er een verwerkingstijd kan optreden van maximaal 14 dagen.
Nogmaals wil ik u verzekeren dat wij het betreuren dat u zo lang heeft moeten wachten en dat dit absoluut niet de normale gang van zaken is. Echter zijn wij in deze ook afhankelijk geweest van de leverancier.
Met vriendelijke groet,
Epine Camerashop