QXsystems

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

De laptop ter plekke gekocht. Winkelmedewerker in nijmegen was vriendelijk. Nu heb ik een nieuwe adapter nodig. Deze is na 1.5 jaar gebruik kapot gegaan. Er is een kabelbreuk ontstaan.

Verzending

Ik kies voor "waardeloos", dit heeft te maken met de verzendwijze die gehanteerd wordt bij garantie, alsmede de tijd die ze nemen om van betaling over te gaan op verzending.

Klantenservice

Als je een Apple Macbook pro koopt, ga je er niet vanuit dat de stroomadapter na 1.5 jaar gebruik kapot gaat. Verder geen probleem, ik heb namelijk 2 jaar wettelijke fabrieksgarantie (zoals Apple bevestigt). Dus ik neem contact op met de verkoper, namelijk qxsystems.net.
De beste man vertelt mij telefonisch dat hij mij nu al kan beloven dat mijn probleem niet onder garantie valt, gezien het slijtage zou zijn. Hij verwees mij door naar de fabrikant om daar mijn verhaal te houden. Meegaand als ik ben zoek ik contact met Apple's customer support.
Apple vertelt mij heel kort en simpel: meneer, dit hoort niet binnen 1.5 jaar te gebeuren. U heeft recht op garantie via uw verkoper.
Met dit verhaal heb ik opnieuw telefonisch contact gezocht met QX Systems Nijmegen.
De winkel vertelt mij dat ze het heel vervelend voor mij vinden en streken met hun hand over hun symbolische hart: Ze bieden mij de optie mijn adapter te vervangen voor 45 euro, namelijk de inkoopprijs.
Na enig protest ben ik hier maar mee akkoord gegaan, de winkel zou namelijk een offerte sturen van dit aanbod, en zou tegelijkertijd gaan uitzoeken hoe de garantieregeling precies werkt.
Ik heb nog 2 keer moeten bellen om daadwerkelijk de offerte te ontvangen.
Toen ik de langverwachte offerte had, mailde ik op direct terug met een vraag over betaling en levering. Hier kreeg ik geen respons op, dus 7 dagen later heb ik nog maar een mailtje gestuurd met het vriendelijke verzoek te antwoorden op mijn vragen.
Hier werd op gereageerd alsof ik nooit een vraag had gesteld.
Nadat eindelijk helder was hoe ik dit ging betalen en wanneer het verzonden zou worden, heb ik de betaling in orde gemaakt.
Uiteindelijk kreeg ik 6 dagen later bericht: uw betaling is ontvangen en de adapter is verstuurd per briefpost.

Morgen ga ik op vakantie. Mijn laptop gaat mee, maar zonder goede adapter.
Ik vind dat ik QX-systems genoeg de gelegenheid heb gegeven om:
-uit te zoeken of er garantie mogelijk is (hier is nooit vervolg op gekomen)
-tijdig te reageren op mijn emails
-de adapter te versturen

Geen van allen lijkt tot noch toe gebeurd te zijn.

Ik heb tot op heden nog geen adapter mogen ontvangen.

Update 01-09-2013: 13-08 ben ik gebeld met de mededeling dat QX systems mij zou voorzien in een nieuwe macbook pro adater, en dat deze per pakketpost opgestuurd zou worden. de 45 euro die ik al overgemaakt had zou ik terug krijgen. ze zeggen de garantie nu wel te geven ondanks dat Apple zou zeggen dat het niet onder garantie valt.
Het is nu een halve maand later, ik heb geen geld terug, en geen adapter.

Het is nu 13-09, ik heb nog steeds geen adapter ontvangen. Dit speelt nu sowieso sinds 24-07. Ik wacht dus al bijna 2 maand op service.
Ze willen ook niet de telefoon opnemen, ik heb de afgelopen 2 uur 23 keer geprobeerd te bellen, maar ze nemen niet op. HEEL erg slecht.
Uiteindelijk op internet de volgende gegevens gevonden:
Y.G. Cars
Zonnewende 63
7325 EM Apeldoorn
06-17498980

Dit is de eigenaar van QX Systems. Hij heeft mijn nummer genoteerd en verzoekt de winkel mij terug te bellen.

03-10-2013, na nog wat telefoontjes waarin ik de winkel op hun wettelijke garantieplicht wees kreeg ik de toezegging dat ik deze week een track&trace code kan verwachten. mijn verbazing was groot toen ik gisteren inderdaad een mailtje kreeg met de zendinggegevens.
ik hoop dat de adapter er in zit, en ik hoop dat ik nooit, maar dan ook NOOIT meer iets met deze winkel te maken zal hebben.

Conclusie: na 10 weken komt de winkel eindelijk af met een zending (waarvan Apple mij wist te vertellen dat de levertermijn 2 werkdagen is), Oordeel zelf.

Scorekaart voor QXsystems

Algemeen 1 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 1 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie