Nav. van het aanbiedingen topic heb ik hier een Netgear WNDR4700 besteld. De prijs was erg laag.
De website gaf aan dat er voorraad was maar dit werd later teruggedraaid en het artikel niet geleverd. De klantenservice was niet eenduidig en oneerlijk in de communciatie. Mijn bestelling werd zonder enige opgaaf van reden verwijderd na 3 weken geen communicatie.
De kans is dat de prijs foutief was, hadden ze dit binnen een paar dagen eerlijk gecommuniceerd, dan vond ik dit geen probleem. Maar er werd willekeurig geleverd, ook aan mensen die uren later dan ik besteld hadden en voor de rest bleven ze vaag.
Ik bestel al meer dan 12 jaar bij verschillende webwinkels . Ondertussen heb ik vast al duizenden artikelen besteld bij tientallen, misschien honderden webwinkels, met wisselende ervaringen. Ik ben nog nooit een bedrijf tegengekomen dat hun klanten zo minacht. Ze weten dat hun klanten er bewust van zijn dat ze liegen maar ze doen het toch. Echt heel triest.
Mails worden nu al niet meer beantwoord. Ik ben altijd netjes geweest, heb alleen om een klachtenprocedure gevraagd.
Omdat ik het zat was, heb ik mijn geld teruggevraagd. Deze mail werd binnen 1 minuut beantwoord.
De routers is goed ingepakt. De track and trace code bleek niet te werken. De router is uiteindelijk wel geleverd.
KlantenserviceOtto steekt 1,5 maand na al het gedoe de hand in eigen boezem en geeft aan dat ze onduidelijk en onzorgvuldig zijn geweest. De router wordt alsnog geleverd. Ik ben benieuwd en zal mijn shopsurvey desnoods aanvullen.
Update: alsnog geleverd.