Gebruikers over webshop 9digital
Review toevoegenJa... Het duurt wat langer dan wat we gewend zijn.( 9 dagen )
Maar het scheelt wel erg veel.
Goed ingepakt. Let er wel op dat je vaak geen Europees uitvoering krijgt!!! Het komt niet uit europa vandaan...
KlantenserviceIk kreeg netjes antwoord ( ook dat duurt even...)
bestellen gaat prima, betalen ook maar daarna houd het wel op en kun je wachten, pakketje inpakken duurt een week,
VerzendingJe word aan het lijntje gehouden en pas na een 2e mailtje een antwoord dat er vertraging is maar dat het uiterlijk binnen 4 dagen verstuurd word.
Klantenservicetja ook hier is de koerier Chronopost-france erg traag..
heel benieuwd of mijn pakket deze maand nog gaat aankomen.
Waardeloze shop, ik bestel er niets meer.
Bestellen en betalen gaat pima maar de beloofde inpaktijd en klaarzetten voor de bode laat te wensen over. Na 8 dagen, ruim een week nog geen bericht ontvangen dat het in de verzend modus zit.
Edit/
8 juli bericht gekregen dat het pakket bij de bode is neergezet
Edit
13 juli pakket ontvangen
Het heeft dis tezamen 14 dagen geduurd (vanaf 30 juni) voor de camera werd afgeleverd.
nadat het pakket dan eindelijk verzendklaar werd gezet is de verzendtijd zelf nog meegevallen en binnen de beloofde termijn van 5 dagen (max)
Alleen het verzend klaarmaken duurde ipv. de beloofde 1-3 dagen ruim 9 dagen (weekend inbegrepen) en dat is 300% OVERSCHRIJDING VAN DE BELOOFDE TIJD.
Communicatie verloopt prima; maar je wordt duidelijk aan het lijntje gehouden. De zending is nog steeds niet, nu dus na 8 dagen op de post gedaan.
Hun laatste bericht (na 6 dagen) luidde:
Hallo Reg,
Dank voor uw bericht.
Graag willen wij u informeren dat uw bestelling volledig is toegewezen. Dit betekend dat uw bestelling elk moment opgehaald kan worden door de koerier Chronopost-france. Zodra het verzonden is, zult u hiervan een email bevestiging ontvangen.
Wij verwachten dat u uw bestelling binnenkort kan verwachten!
Met vriendelijke groeten,
Chloe
Nadat ik mijn ongenoegen kenbaar had gemaakt kreeg ik een 16 GB SD flashcard als vergoeding / bonus voor de te lange verzendtijd vanaf bestelling tot klaarzetten voor transport.
Toch een aardige geste van Chloe (9digital)
Een pleister op de wond zullen we maar zeggen. Overigens werd het pakket keurig, onbeschadigd afgeleverd en de camera werkt uitstekend.
Laatst bijgewerkt 13 juli 2016
Binnen beloofde tijd ontvangen. Zelf heb ik geen extra kosten moeten betalen zoals de vorige reviewer het zegt, wat ook op de website staat.
Werkt gewoon zoals alle webshops: toevoegen, betalen, verzenden, ontvangen, maar wel met een veel scherpere prijs. Heb voor mijn DJI Phantom 3 Standard €100+ bespaard.
Order is binnen de beloofde tijd ontvangen.
Het is een bedrijf uit hongkong, en je moet imporrechten en BTW betalen. Dat laten ze totaal niet weten. Retourneren van producten die niet kapot zijn kan wel maar dat gaat je geld kosten.
VerzendingBij de aankoopt wordt gemeld dat je een tracking code krijgt, ik kreeg een mail met de tekjst "je krijgt zo je tracking code"... Nooit gekregen. Er wordt gesproken of 4-6 dagen verzendtijd... Dit is inderdaad de tijd de ze nodig hebben je pakketje uberhaupt op de post te doen, daarna kan je nog een maand wachten.
KlantenserviceZe melden 24h support te hebben, ik wacht nu al een halve week op een ticket. Telefonisch zijn ze niet te bereiken.
Gebrekkig Nederlands, lange levertijden, niet in NL zelf gevestigd. Duidelijk grijze import. Maar wel erg scherp geprijsd. Voornamelijk lage score i.v.m. levertijd.
VerzendingLevertijd is meerdere weken. Dat zijn wij tweakers niet meer gewend. Scheelt je wel een paar centen.. Ondanks tegelijk besteld werden de twee leveringen 2 weken uit elkaar verstuurd.
Je krijgt een mail dat het word gedispatched en dat je een track en trace code kunt verwachten. Die kreeg ik echter pas op het moment dat het geleverd was. En dat was een mailtje half in het Engels en half in het Frans.
Er werd proactief contact met mij opgenomen of ik niet perongeluk 2 bestellingen had gedaan en er maar 1 wou. De kwaliteit van de communicatie doet sterk vermoeden dat het via google translate is vertaald. Dat gevoel krijg ik ook op de website. In verschillende communicatie word naar verschillende email domeinen verwezen voor support.