Gebruikers over webshop DeLaptopDiscounter
Review toevoegenDe website is duidelijk en overzichtelijk. Prijzen worden goed en volledig weergegeven, net zoals de verzendkosten. Het was mij alleen niet duidelijk of ik de optie verzenden had geselecteerd. Maar dit zou ook kunnen komen omdat ik vrij snel door het bestelproces ben gelopen.
VerzendingHet product is sneller geleverd dan verwacht. Op de website staat 1 tot 3 dagen maar het werd gewoon de volgende dag geleverd. Het product was netjes verpakt en voldeed aan de verwachtingen.
Hier voelt de klant zich nog Koning!!!
Vorig jaar juli (2014) was ik op zoek naar een nieuwe laptop omdat mijn laptop overleden was bij mijn motorongeval. Aangezien de kosten aanzienlijk waren aan de motor, moest de laptop goed, betrouwbaar en bovenal betaalbaar zijn. Het is een HP Elitebook geworden waar ik dagdagelijks nog blij mee ben. Zelfs een lelijke val langs de snelweg uit de topkoffer van mijn motor overleeft ie zonder problemen (Andreas roemde de schokbestendigheid van deze HP).
De snelle levering en telefonische hulp van Andreas is super. Hij heeft geholpen bij de keuze (niet te veel/niet te weinig) en uitgebreid ondersteund bij wat ik niet snapte (blonde dame hé).
Ik was zo tevreden dat ik in oktober 2014 voor mijn dochter die 18 jr werd, en heel erg haar best doet op het HBO, ook een HP heb gekocht bij Andreas. Ook zij is dagdagelijks met haar laptop in de weer voor school en privé en superblij met haar HP.
Donderdagavond kwam ze in paniek naar beneden omdat hij helemaal niets meer deed. Uitgebreid voeding getest (dat kan als je beiden HP hebt) maar daar lag het niet aan. Mijn eigen computermannetje gebeld, nog een aantal dingen geprobeerd, maar er ging zelfs geen lampje meer branden! Whats appje gestuurd naar Andreas wat hij de volgende morgen direct beantwoordde met een belafspraak. Tijdens dat gesprek zijn we erachter gekomen dat de accu was overleden.
We hebben de laptop net nog geen jaar, maar natuurlijk zit er op een accu minder garantie dan op de laptop (1 jr). Toch heeft Andreas, voor die arme studente, per omgaande post een andere accu opgestuurd KOSTENLOOS!!!! Als dat geen SERVICE is!!! Dat vind je tegenwoordig bijna nergens meer.
Ik adviseer dan ook iedereen die op zoek is naar een laptop om deze aan te schaffen bij De LAPTOPDISCOUNTER. Voor KWALITEIT en SERVICE met hoofdletters!!!
Andreas je zegt wat je doet en nog beter; je doet wat je zegt!!! Wederom bedankt!
Per ommegaande post! Volgende dag in huis!
KlantenserviceEen wapje, smsje, telefoontje en Andreas helpt je. Zelfs vanaf zijn vakantieadres nam ie de moeite om mij terug te bellen toen ik nog geen klant was!