Nodo-shop.nl

0 producten en 0 uitvoeringen

Gebruikers over webshop Nodo-shop.nl

Review toevoegen
Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Opentherm gateway besteld, met soldeer service.

Volgende dag netjes en goed verpakt ontvangen. De opentherm gateway met UTP module keurig gesoldeerd, in anti-statisch zakje.

Verzending

Pakket was de volgende dag ontvangen. De gateway keurig in een antistatisch zakje. Behuizing samen met de benodigde schroefjes gelabeld.

Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Service is ver boven gemiddeld en erg toegankelijk. Bij vragen word er goed inhoudelijk gekeken en naar oplossingen gezocht.

Verzending

Prima verpakt, snel verzonden

Klantenservice

Bji specifieke vragen steeds snel en uitvoerig hulp gekregen. Snel verzending van extra vragen.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Ik krijg er iets voor terug (beloning)

Algemeen

Zowel bij nodo-shop de OpenTherm Gateway gekocht als de RFLink. Heerlijk zelf weer eens solderen.

Beide producten werken prima en doen zoals verwacht. Soldeer instructies waren duidelijk net zoals de verwijzingen naar firmware updates.

Mijn stekkertje van de thermostaat ging telkens los, nodo-shop heeft kosteloos een nieuw stekkertje opgestuurd en dit is zeer netjes.

Verzending

De Opentherm gateway is niet voorradig, vandaar dat dit wat langer duurde. Producten zijn netjes en goed verpakt.

Klantenservice

Service is prima en zoals je verwacht. Keurig snel response op een vraag.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Een OpenTherm gateway hier bestellen werkt prima. Wel raad ik aan (als je weinig soldeerervaring hebt) deze te laten solderen door de webshop.

De OpenTherm PCB (volgensmij ontworpen door Nodo-Shop) heeft op de ground planes, geen thermal traces. Waardoor bij het solderen de warmte snel wegvloeit naar de ground plane, wat het bij holes die contact maken met de ground plane lastig maakt om goede verbindingen te realiseren.

Ook staat er nergens (ook niet op de documentatie te downloaden van de website) aangegeven hoe de polariteit van de voeding ingesteld moet worden (de negatieve pool moet aan de buitenkant van de DC jack zitten). Hetzelfde probleem is er met de polariteit van de aansluiting met de boiler en thermostaat.

Verzending

Duurde aan de lange kant met een week, maar is op zich te verwachten met een product dat op aanvraag gemaakt wordt. Ook staat dit duidelijk op de website.

Klantenservice

De bestelde voeding was helaas DOA, na deze teruggestuurd te hebben werd dit snel opgelost.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Ik heb bij Nodo-Shop een Opentherm Gateway besteld. Op de site werd keurig aangeven dat de verzendtijd langer is omdat de producten niet op voorraad zijn. Uiteindelijk het product na een week gekregen.

Wat met name erg goed bevallen is aan deze webshop is de service achteraf. Na het solderen kreeg ik de boel niet aan de praat. Na meerdere mails heen-en-weer over wat het zou kunnen zijn werd aangeboden om de print retour te sturen zodat zij er naar konden kijken. Zelfs toen ik aangaf dat ik misschien zelf wel de oorzaak was en of ik niet beter gewoon een nieuwe kon bestellen, gaven ze toch aan dat het waarschijnlijk goedkoper voor me was om hem gewoon terug te sturen aangezien zij eventueel ook nog wel wat reparaties uit konden voeren. Super!

(Overigens bleek het printje bij hun wel direct te werken en heb ik waarschijnlijk toch thuis ergens een fout gemaakt met het aansluiten... Ondertussen werkt hij hier ook :-))

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Bij deze shop uitgekomen voor een 433mhz apparaatje voor de pi.
Soldeerservice erbij is handig zodat iedere minder goede soldeerder ook gewoon met dit soort producten plug en play aan de slag kan.
Jammer was dat een tweetal pinnetjes verbogen waren en deze eerst recht gezet moesten worden om deze module correct op de arduino te zetten.
Ook de behuizing die erbij besteld kan worden is prima in elkaar te zetten. Bij zachte/breeknagels is de folie erop wel wat irritant maar wel noodzakelijk als bescherming

Verzending

Netjes verpakt. Prima geregeld de verzending. Zou uitstekend zijn als het de dag na bestelling al geleverd zou zijn.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Zeer makkelijke bestelling bij Nodo-Shop. Eenvoudige website, maar wel een die zijn werk doet. Hiernaast zijn er duidelijke handleidingen te vinden.

Verzending

Pakketje was snel verzonden na de bestelling. Helaas heeft PostNL het pakketje nooit afgeleverd.

Klantenservice

Zeer snel antwoord van Nodo-Shop gehad over het niet afgeleverde pakketje. Tevens hebben ze het pakketje opnieuw gestuurd en is deze zonder overige problemen ontvangen.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Dit is mijn tweede bestelling bij deze winkel, wederom alles 100% goed geregeld.
Site is duidelijk en overzichtelijk. Het RFLink gateway printje was zo gevonden. Er staat duidelijk bij wat je wel en niet krijgt en hoe je het krijgt. Eventueel kan de winkel een en ander voor je solderen.
Bestelling was 's avonds laat geplaatst en daarom de volgende dag verwerkt, logisch.
Alle contactgegevens staan netjes op de site. Verder ontbreekt er nergens informatie. Daarom een prettige site om iets te bestellen.

Verzending

Verzending ging netjes op tijd via briefpost (PostNL), hier had ik zelf voor gekozen.
Product was verpakt in bubbeltjesfolie en dan nog in een bubbeltjesenvelop, incl. papieren factuur.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

Ze hebben vooral domotica elektronica voor de doe-het-zelf'er. Op de site zijn downloads (software, handleiding) wel moeilijk te vinden, maar daar komt een tweaker wel uit. Ik vond er een RFLink setje voor gebruik met Domoticz.

Verzending

Alles is goed verpakt. Het RFLink printje dat ik zelf nog moest solderen zat ook netjes in een eigen antistatic sealbag.

Klantenservice

Toen ik melde dat mijn Arduino Mega beschadigd was (ledje los) hebben ze meteen een nieuwe opgestuurd. Goede service dus, en ook de reden dat ik besluit ze een review op tweakers te geven.

Scorekaart voor Nodo-shop.nl

Algemeen 5 van 5 sterren
Verzending 5 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie