Gebruikers over webshop D5Avenue
Review toevoegenHet ging hie rover een apparaat dat in de garantieperiode defect raakte. Initieel was er wat verwarring over de termijnen maar dat is ruiterlijk recht gezet door het bedrijf. Speciale dank aan mevr Sprokholt, die echt haar best heeft gedaan. Ze zijn me in deze situatie ruimschoots tegemoet gekomen volgens de geldende regels en normen op het gebied van vergoeding onder garantie. Dikke pluim!
VerzendingHet duurde iets langer dan ik gewend ben maar dat kwam ws omdat het product vanuit China kwam.
KlantenserviceOndanks dat het een product betrof dat niet echt duur was, heeft klantenservice kosten noch tijd gespaard om deze klant meer dan voldoende tegemoet te komen. Dat schept vertrouwen, en ik wil hierbij vooral mevr Sprokholt bedanken. Een uiterst correcte, efficiënte en prettige manier van benaderen. Pluim!
Lotion besteld tegen droge huid. Product op tijd ontvangen maar bij openen bleek de substantie er op z'n minst gezegd vreemd uit de zien. Bij nadere inspectie van de verpakking bleek de houdbaarheidsdatums op 01-01-2014 te staan. Dat is 2 jaar over datum.
VerzendingIk heb twee flessen lotion besteld waarvan de inhoud er bij het openmaken een beetje vreemd uit zag. Toen ik de houdbaarheidsdatums bekeek, bleek die 01-01-2014 te zijn. Dit was maar liefst twee jaar over datum. Er worden dus producten verstuurd die uit de handel zouden moeten zijn genomen.
De site is een beetje een winkel van sinkel, maar het gewenste artikel kon makkelijk besteld en betaald worden. Paypal vind ik wel altijd een prettige optie, en die was aanwezig.
VerzendingDe levering ging snel, en het gekochte artikel was goed verpakt.
KlantenserviceBij dit bedrijf kun je beter niet kopen als je gewoon garantie wilt hebben, of contact wilt kunnen maken met hun klantenserviec. Op hun site staat een email adres waar je naar moet mailen om garantie te krijgen. Het bericht dat ik heb gestuurd werd gebounced omdat de mailbox vol zat.
<info@d5avenue.com>: host webhosting77.transip.nl[private/dovecot-lmtp] said:
552 5.2.2 <info@d5avenue.com> Quota exceeded (mailbox for user is full) (in
reply to end of DATA command)
Er is nog een alternatief adres in het .de domein in plaats van het .com domein: Ook vol.
Toen maar een ticket aangemaakt (26 september, het is nu 8 oktober) op hun website. Daar is niet op gereageerd.
Ik heb tenslotte nog een bericht gestuurd naar de contactpersoon voor hun websites met daarin de bounce berichten. Op 2 oktober.... Guess what: geen reaktie...
op 20 Augustus een bestelling geplaatst voor een rode htc one (m8) de prijs en de levertijd waren positief dus daarom hier besteld, na het toestel te hebben ontvangen kwam ik na enkele dagen erachter, toen ik het toestel in gebruik wilde nemen dat het niet om een NL toestel ging, na contact met de klantenservice op 27 augustus kreeg ik een retourlabel opgestuurd met de garantie dat wanneer het oude toestel binnen was gekomen die andere verstuurd zou worden... ivm nieuw abbonement had ik gevraagd of het voor 7 september zou lukken.... geen probleem!
VerzendingProduct was goed verpakt, en op tijd
Klantenservice3 September na een lange stilte van hun kant wederom contact gezocht met d5, weer gevraagd hoe het met de bestelling staat, hier kreeg ik te horen dat het moeilijk was met zoveel verschillende levernciers maar dat het product naar hun was afgestuurd maar datz e nog geen track & trace had... Zodra ze het pakket binnen gekregen werd het meteen naar mij gestuurd!
15 September weer zelf contact met d5 gezocht, wederom om te vragen waarom het zolang moest duren.. ze ging vragen aan haar collega bij retouren waarom er geen contact met mij gezocht was, wat bleek meneer had verzuimd mij te bellen dat ik eventueel een one m8s kon krijgen maar dat de rode m8 niet in NL beschikbaar was/zou komen 1000 maal sorry had de collega gezegd, maar daar koop je weinig voor...
Ze heb meteen een credit aangevraagd en ook een mail erachteraan gestuurd zodat ik m'n geld zsm terug zou krijgen...
Vandaag 27 September nog steeds geen geld terug gehad... Al meer dan een maand hebben ze geld van mij op hun rekening...krijg ik daar ook rente op??
Wat een waardeloze webshop, ik raad niemand aan hier iets te bestellen!!!
Update: 28 september stond het geld op m'n rekening
Wat een slechte webshop zeg. Nadat ik woensdag avond de witte LG G3 had besteld, las ik op donderdag de slechte reviews. Ik stuurde klantenservice hierom een mailtje; of mijn bestelling wel goed was aangekomen en hoe lang het zou duren voordat ik mijn telefoon binnen zou krijgen. Na enkele uren kreeg ik al antwoord en ik dacht 'oh, zo slecht is de service niet'. In het mailtje stond dat mijn order ontvangen was en ze de telefoon zo snel mogelijk op zouden sturen. Op vrijdag kreeg ik echter weer een mailtje: ze hadden de leverancier gesproken en ik kan alleen een zwarte krijgen, of het ook goed is als ze die sturen i.p.v. de witte. Natuurlijk is dat niet goed, anders had ik wel een zwarte besteld.
Echt, al geeft tweakers aan dat ze jouw product het goedkoopst verkopen: doe het niet. Ik heb m'n orde geannuleerd en dit zorgt ervoor dat ik veel tijd en moeite moet steken in iets waar ik niks voor terug krijg.
Wel snel antwoord, maar ze zeggen het één en de volgende dag het ander.
In juni een telefoon besteld, kreeg een beschadigde telefoon binnen. Nu 3 maanden verder nog steeds geen nieuwe telefoon, loze beloftes met dat ik een nieuwe telefoon zou krijgen maar volgens het enige mailcontact wat ik heb ontvangen (ondanks herhaaldelijk mailen en bellen) zou mijn telefoon gerepareerd worden. Hier ga ik niet meer akkoord, tot 2 x verzocht mijn geld terug te storten met tot op heden nog geen reactie.
VerzendingTelefoon Sony Xperia z2 besteld, kwam beschadigd binnen en gaf steeds de melding dat de telefoon ook niet waterdicht was.
KlantenserviceGeven geen reactie op mail en komen telefonische afspraken niet na.
Sony xperia z3 compact na 8 dagen nog steeds niet ontvangen. Momenteel is hij uitverkocht op de website, dus waarschijnlijk zal hij niet geleverd meer worden. Erg vreemd dat ik wel in staat was dit product te bestellen. Daarnaast is het mij ook nog niet gelukt om contact te krijgen met de klantenservice. Ik zou graag zo snel mogelijk deze order willen laten annuleren en mijn geld terugkrijgen zodat ik de mobiel alsnog ergens anders kan kopen.
VerzendingProduct (sony xperia x3 compact) is nog steeds na 8 dagen nog steeds niet verzonden, terwijl de levertijd 1-2 dagen zou zijn. Het product is nu uitverkocht op de website dus ik vermoed dat ik het niet meer zal ontvangen.
KlantenserviceTwee dagen een bericht gestuurd, en daar nog geen reactie op gehad. Tevens geprobeerd te bellen vandaag en er werd niet opgenomen.
Mijn vriendin heeft bij deze winkel een Sony Xperia Z2 besteld. Na betaling een aantal keer geen gehoor van de klantenservice. Uiteindelijk bleek het product helemaal niet meer beschikbaar te zijn terwijl op de website vrolijk wordt vermeld dat het product besteld kan worden.
VerzendingLevering van het product kan niet worden beoordeeld omdat het product achteraf niet op voorraad was.
KlantenserviceKlantenservice is onder de maat. Ook de website zelf, er staan namelijk producten op die ze helemaal niet kunnen leveren. Dit moet uit eigen initiatief worden uitgezocht omdat ze dit zelf niet aangeven.
Laat ik even voorop stellen: uiteindelijk is alles goed gekomen, mijn telefoon is door een koerier bezorgd MET bosje bloemen om het goed te maken!!
MAAR: ik heb niet eerder meegemaakt dat een internetaankoop zo vreemd verlopen is. Daarom plaats ik hier nog even een eerlijke review.
Op 2 augustus heb ik een telefoon besteld en afgerekend. Levertijd 2-4 dagen.
Vier dagen later geen enkel bericht, op de website stond mijn bestelling nog als 'niet verzonden'. Hierop gaan bellen, uiteindelijk op vier verschillende telefoonnummers flink aantal maal gebeld op donderdag en vrijdag (dag 4 en 5); steeds geen gehoor, geen voicemail/antwoordapparaat (op zijn minst vreemd te noemen bij een bedrijf).
Hierop toch lichte paniek; opgelicht?! Op internet gaan zoeken, rekeningnummer op de website was anders dan het rekeningnummer waarop ik uiteindelijk betaald heb via Buckaroo/IDEAL (Deutsche Bank rek.nr.) en dit nummer is bekend bij de politie..?! Nummer dat op de website vermeld staat overigens niet. Hierop dacht ik werkelijk dat ik opgelicht was, waarop ik als waarschuwing voor anderen hier op Tweakers een bericht geplaatst heb waarin ik duidelijk mijn ongenoegen kenbaar maakte. Dit bericht heb ik inmiddels verwijderd.
Vreemd genoeg werd ik hierop direct diezelfde avond nog gebeld door D5 Avenue met de mededeling dat er iets mis gegaan was en dat men mijn bericht op Tweakers erg vervelend vond. Hierop werd beloofd dat mijn telefoon maandag opgestuurd zou worden, met bos bloemen, en dinsdag bij mij zou zijn. Op maandag werd ik gebeld; of ik thuis was, dan kwam een koerier de telefoon direct brengen! En zo gebeurde; telefoon keurig een uur later alsnog geleverd, plus mooi bosje bloemen als goedmakertje!!!
Uiteindelijk dus toch tevreden en erg blij dat het geen oplichterspraktijken betrof! Vandaar toch een voldoende qua beoordeling, in plaats van waardeloos!
Uiteindelijk dus bezorgd middels koerier, inclusief bos bloemen!!
KlantenserviceTip voor D5 Avenue: betere bereikbaarheid en reactie op mail/website of zelf contact opnemen met klant indien bestelling vertraging oploopt.
Ben momenteel erg blij met mijn nieuwe telefoon, dus alles is weer vergeven!!
Ik bestel een GPRS track system voor op mijn scooter. Krijg het netjes op tijd geleverd. Vervolgens boekjes er bij. Daarbij kan je een code scannen waarbij je dan een app krijgt om het systeem te kunnen volgen. Deze is Chinees. Heb je dus lekker veel aan. Ook is er een mogelijkheid om direct via het web in te loggen. Inlogcodes? Spoorloos. Kort om. Waardeloos.
VerzendingLevering was op tijd, niks op aan te merken.
KlantenserviceJe belt met de klantenservice over dit probleem. De man aan de telefoon zou het gaan uitzoeken heeft mijn telefoonnummer genoteerd en zou mij dezelfde dag terugbellen. Je kan het al wel raden, dit gebeurd dus niet. Paar dagen later besluit ik zelf maar te bellen. Dan zou de desbetreffende persoon die zo technisch is ingesteld ineens op vakantie zijn. Waarop ik antwoord er zijn toch wel meer techneuten binnen jullie bedrijf die mij kunnen uitleggen hoe dit werkt? Blijkbaar niet.
De eerste en laatste keer dat ik hier ooit iets bestel. Wat een waardeloos volk.
Algemeen
D5 Avenue is een prima webshop. Ze doen wat ze beloven en ook de service is prima. Had helaas 1x een verkeerde kleur telefoon ontvangen maar het probleem was adequaat en snel opgelost. Communicatie is ook goed te noemen, je wordt duidelijk op de hoogte gehouden van de voortgang. Advies zou wel zijn dat ze een antwoordapparaat nemen tijden drukke momenten, want moest wel 2 maal bellen.
Telefoon was uitstekend verpakt. Plastic was rommelig in de doos gestopt
KlantenserviceGoede afhandeling en zeer aardige dame
Ik ben via Google op deze shop terecht gekomen en had scheermesjes van Gillette gekocht voor mijn vriend. Kon het eerst niet geloven, ze waren namelijk goedkoper dan bij het Kruidvat. Maar alles ging goed en optijd. Heb dus deze week op deze zelfde site een mooie Huawei P8 gekocht en weer zonder probleempjes ;-)
---
Geen ervaring met hun klantenservice, was niet nodig.
Er stond 2-4 dagen levertijd en telefoon kwam op de vierde dag. Had het eerder gewild.
Reageert niet op tickets en retouradres klopt niet. Na 2 maanden nog steeds geen retourbedrag terug ontvangen. Denk er sterk over om formeel een brief te gaan schrijven en ander juridische stappen.
VerzendingVerzending zonder voldoende porto. Kosten voor retour worden niet vergoed
KlantenserviceReageert niet op tickets en e-mailberichten. Daardoor is de klantenservice gewoonweg waardeloos te noemen
De bestelling was makkelijk te plaatsen alleen de pampers die ik had besteld waren te vergelijken met kruidvat luiers terwijl ik dacht dat deze de echte pamperskwaliteit waren op 1 dag 3 keer schone kleren aan moeten doen helemaal nat en doorgelekt de pampers kwamen uit turkije daar kwam ik later achter nadat ik de klantenservice had gebeld er stond namelijk heel klein onderaan de site dat er werd geleverd uit turkije terwijl er een foto op de site stond van een nederlands pak pampers een beetje misleidend dus niet te vergelijken met nederlandse pampers
VerzendingTnt post kwam de volgende dag me pakketten bezorgen zoals aangegeven
KlantenserviceKlantenservice was prima kreeg via de mail een retourtickettoegestuurd direct na het telefoontje en krijg gewoon mijn geld terug ook voor het geopende pak pampers of ze dit naakomen is een tweede ik ga ze morgen terug sturen gebeurt dit niet komt er nog een bericht hierover maar ik neem aan dat dit gewoon gebeurt zoals beloofd
Ik heb er een GPS Tracker besteld en ook gekregen.
Maar had wat problemen met het installeren, heb een vraag gesteld over het installeren en heb tot op de dag van vandaag geen antwoord gekregen
heb de zelfde vraag bij http://www.howdoifindmy.nl gesteld en heb daar keurig antwoord gekregen.
Het was keurig op tijd geleverd. Dus daar geen klachten over.
KlantenserviceIk heb totaal geen reactie gehad op mijn vraag. En wel via een site waarin het niet eens gekocht hebt.
Webshop artikelen kunnen niet worden geleverd. Desondanks worden ze niet van de website verwijderd. Slechte after sales.
Tip: links laten liggen deze webshop.
Na een aantal keer geklaagd te hebben via de mail zit ik na twee maanden nog steeds te wachten op levering van een VGA kabel. Ondertussen geen enkele reactie meer van D5Avenue.
KlantenserviceTwee maal de toezegging gehad dat er alsnog zou worden geleverd, maar helaas.
Tijdens een prijsdaling van 30% bij D5avenue een witte Nexus 6 besteld. Vervolgens na een automatische opdracht bevestiging niks gehoord. Een dag na mijn bestelling verdween de Nexus 6 wit met 30% korting van de website en keerde een dag later met 18% korting weer terug op de site. Na anderhalf week er zelf maar achteraan gebeld. Vervolgens werd mij verteld dat ze zogenaamd al verschillende keren geprobeerd hadden mij te bereiken over mijn bestelling, omdat zij deze niet konden leveren en anders wellicht binnen minimaal 8 weken. En ook de witte Nexus 6 met maar 18% korting was opeens niet leverbaar meer en werd tijdens het gesprek van de site gehaald. Daarna heb ik telefonisch de opdracht maar geannuleerd.
Leek mij een geval van per ongeluk een verkeerde korting hanteren op de website, wat ze mij niet wilden bevestigen.
Eerst leverbaar binnen 2-3 dagen, daarna opeens minimaal 8weken/niet leverbaar.
KlantenserviceEnige positieve is dat ik mijn geld binnen een dag na annulatie van de order weer retour ontving.
Maandag 18-05 Samsung S5 besteld rond de klok van 14.00. Volgende dag een unbranded (Duitse import) S5 netjes ingepakt ontvangen.
VerzendingVandaag besteld morgen in huis waargemaakt.
Heb afgelopen donderdag telefonisch contact gehad over de voorraad van een iphone C5 in het wit. Deze was niet direct te leveren en de leveringsdatum was ook niet te zeggen. De blauwe was wel direct te leveren. Na diverse telefoontjes die ook direct werden beantwoord hebben we de blauwe besteld. Deze werd vrijdag bezorgd. Ontzettend bedankt voor de snelle levering.
VerzendingPerfecte verpakking
Product was makkelijk te vinden en betalen ging gemakkelijk via iDeal. Alles verliep volledig automatisch.
VerzendingDunne bubblewrap (1 laag) in veel te grote doos. Geen erge schade (alleen buitenkant verpakking) maar kan mij niet voorstellen dat dit goed verzonden is. Product verpakking (iPhone) was ook vies met sticker residue waar blijkbaar een sticker had gezeten en onzorgvuldig is verwijderd.
KlantenserviceLevertijd zou 2 tot 3 dagen zijn. Na 5 dagen contact gezocht via mail (info@) en ticket via website ingeschoten. Geen reactie gekregen via mail of ticket, na 10 dagen pas product ontvangen. Tot op heden geen reactie nog gehad.