Gebruikers over webshop Screenprotector.nl
Review toevoegenGoede overzichtelijke site met een duidelijke zoek machine per product op merk en toestel. Na de bestelling geplaatst te hebben en via ideal betaald ,binnen 30 minuten een bevestiging in de mail gehad dat de bestelling verstuurd was.
Prijzen van deze leverancier liggen gemiddeld 30% lager dan ik op andere webshop's, die deze producten leveren, heb kunnen vinden.
ook werden er geen verzendkosten in rekening gebracht.
Bestelling is in een envelop per post verstuurd, deze waren goed verpakt en onbeschadigd afgeleverd. Pasten zoals omschreven op de site perfect op mijn toestellen. Zoals op de website vermeld deze producten binnen 24 uur na bestelling ontvangen.
Duidelijke website, bestelling werd keurig bevestigd. Enige nadeel is inderdaad dat Ideal niet gratis is. Maar ja, nu weet je tenminse waar je het voor betaalt en zit het niet in de prijs opgenomen. Prijzen zijn prima, voordeel per twee. Op de verpakking van de screenprotector zaten aanwijzingen hoe deze het beste aan te brengen. Top.
VerzendingBesteld, betaald, in huis. Woensdag eind v/d middag besteld, vrijdag zat het bij de post.
KlantenserviceNiet nodig, de Brando zit er eenvoudig en snel op.
Overzichtige website en aantrekkelijke prijzen. Je kunt betalen op twee manieren: vooruit betalen en via iDeal. De kosten van iDeal bedragen €0,60. Ik had eigenlijk liever gezien dat iDeal volledig gratis is, maar vooruitbetalen ging ook prima.
VerzendingScreenprotector zat goed verpakt in envelop. Niks op aan te merken.
De website is lekker overzichtelijk. Na het bestellen van mijn screenprotector (brando) voor mijn HTC HD2 kreeg ik netjes een bevestigingsmail met de details van mijn bestelling. Betaling gedaan via Ideal. de protector was op voorraad dus ik verwachte hem op 4 januari.
Verzendingzat in een nette verpakking.
Klantenserviceop 4 januari was de screenprotecotr nog niet binnen.
Op 7 januari was de screenprotector nog niet binnen. Ik heb toen een mailtje gestuurd met de vraag wanneer ik de sp kon verwachten. ik kreeg hier (wederom zeer snel) een mailtje op terug dat de SP toch echt was verzonden op 4-1 en dat ze bij TNT navraag gingen doen waar ie bleef. Op de vraag van mij hoe lang zo'n onderzoek ging duren (en ik toch bang was voor krassen op het scherm) kreeg ik een mail terug dat ze gewoon nog een keer een nieuwe protector op gingen sturen (welliswaar in eerste instantie het huismerk, maar daarbij aangemerkt dat, wanneer ze de brando binnen kregen, ze ook die direct toe gingen sturen)
1 dag later kwamen overburen van een paar huizen verderop langs. ze hadden op 5-1 een pakketje gehad, en op 8-1 nog een keer. Het bleek dat ik het verkeerde huisnummer had opgegeven!! stomme fout van mij dus, want in automatische bevestigingsmail stond ook het foute huisnummer
Dit heb ik direct naar de shop teruggemeld met de vraag waar ik de tweede SP terug naartoe moest sturen. Ik kreeg een reactie dat ik deze mocht houden.
PERFECTE en zeer nette oplossing van screenprotector.nl!!
ze waren bereidt om 3 screenprotecotrs te sturen (de eerste brando die 'vermist' was, het tijdelijke huismerk en de brando wanneer die weer binnen kwam) terwijl ik er maar voor 1 betaald heb. zo'n service zie je niet vaak.