Gebruikers over webshop Forcom Leuven
Review toevoegenLange wachttijden indien iets niet voorradig is. De leveringstermijn is voor de shopmedewerker niet altijd bekend. Als hij wordt meegedeeld moet je er zeker nog enkele dagen bijrekenen.
KlantenserviceIk ben reeds jaren klant bij Forcom Leuven, en daarvoor zelfs in de winkels van Edegem en Merelbeke. Telkens ik dienst doe op de dienst na-verkoop loop het fout. Twee jaar geleden bestel ik een volledige pc. Bij het assembleren merk ik dat de processor niet wordt ondersteund wordt door het moederbord. Na een update van de BIOS werd deze processor wel ondersteund. Hiervoor werd mij hulp beloofd, welke ik nooit gekregen heb.
Een half jaar later koop ik een Samsung beeldscherm. Na 1,5 jaar valt dit scherm in panne. Ik breng dit binnen in oktober 2011, maar heb tot op heden (15 maart 2012) nog steeds geen hersteld scherm ontvangen. Eind december werd als reden een medewerker aangehaald die dit scherm niet had opgestuurd. In februari werd mij gemeld dat Samsung het scherm had teruggestuurd naar een foutief adres. Op 13 maart meldde men mij dat Samsung moeilijk doet over de garantie, maar dat ze het scherm wel deze week nog terug verwachten van herstelling.
Tot nu toe dus zeer ontevreden over de dienst na verkoop.
Het product was niet op voorraad, en de prijs was niet bij de goedkoopste. Ik heb hier echter besteld omdat het een km van mijn thuis is en ik het dus gemakkelijk kon ophalen waardoor ik verzendkosten uitspaar. In Nederland bestellen zou door verzendkosten en betalingskosten bijna evenveel kosten. Zeker na de studentenkorting welke ik bij Forcom krijg.
-----
Ik heb gekozen voor afhaling. Toen ik na een dag geen mail gekregen had met de levertermijn heb ik via mail gevraagd wat de status was. Ik heb een mail teruggekregen dat ze waarschijnlijk een dag later in de winkel zoude zijn, dit was uiteindelijk zo ook. Al bij al een zeer snelle levering.