AGS-Systems

0 producten en 0 uitvoeringen

Gebruikers over webshop AGS-Systems

Review toevoegen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Algemeen

ALGEMEEN
De website is redelijk basaal en het assortiment niet bijzonder groot. Ze adverteren redelijk wat op marktplaats, en dat is ook hoe ik op de site ben beland (rechtstreeks dus, voor een specifiek product dat ze in de aanbieding hadden). De website was nauwelijks iets over te vinden: weinig Google hits (negatief of positief) en nog geen Tweakers shopreview. Vandaar ook deze korte review voor anderen die overwegen hier te besellen.

WEBSITE
De website heeft vrij prominent het "ICTWaarborg" logo op de site staan. Helaas linkt dat logo niet door naar de info van ags-systems bij ictwaarborg. Zelf daar naartoe browsen (op moment van schrijven) gaf aan dat AGS-Systems nog in de "proefperiode" zit, wat niet je verwachting is als het logo op de site staat. Controleer hier de meest up to date status zelf:

http://www.ictwaarborg.nl/leden/ags-systems/

Thuiswinkel Waarborg is deze shop niet bij aangesloten.

BESTELLEN & BETALEN
Omdat de prijs van het product goed was en ze precies het goede type hadden heb ik er uiteindelijk toch besteld. Dit was vrij eenvoudig, betaling ging via iDeal. Wat mij achteraf wel opviel: bij de transactie van internetbankieren staat in de opmerkingen nog "Voorbeeld hashcode", lijkt erop dat de integratie met de betaalprovider niet helemaal netjes afgemaakt is.

Tijdens het bestellen werd mijn product (een monitor) als <0.5kg pakket ingeschaald. Dezelfde (zondag)avond nog kreeg ik een SMS van ags-systems dat daar een foutje was gemaakt: de resterende 6,50 verzendkosten overboeken naar het rekening nummer "dat op de site staat" zou voldoende zijn om de bestelling alsnog compleet te maken. Na nog wat heen-en-weer SMS-en (het rekening nummer stond -noch staat- niet op de site) was dit geregeld.

CONCLUSIE
AGS-Systems komt een tikkeltje rommelig / kleinschalig over, maar in het algemeen tevreden.

Verzending

De bestelling op zondagavond gedaan, en de eerstvolgende werkdag was het pakket al verzonden met TNT. Het pakket was gewoon de doos van de monitor zelf, en werd al op dinsdag aangeboden (en na tweemaal niet thuis de dag erna bij een van mijn vriendelijke buren afgegeven).

Scorekaart voor AGS-Systems

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie