Gebruikers over webshop PDA Parts
Review toevoegenNa een voetbalwedstrijd was er een barst ontstaan in mijn HTC HD2. Deze ter reparatie opgestuurd naar PDA Parts & Repair. Het aanmelden van de reparatie verliep erg makkelijk, en de site was erg duidelijk. Mijn telefoon opgestuurd, en ik werd goed op de hoogte gehouden van de reparatie. 2 Dagen na het opsturen kreeg ik een email met de factuur, en heb deze onmiddelijk betaald (zodat ik de telefoon nog dat weekend terug zou krijgen). Helaas was de telefoon er woensdags (6 dagen na betaling) nog niet, en contact opgenomen met PDA Parts. Hier was niet bekend dat mijn betaling was voldaan, en nadat deze was nagekeken is mijn telefoon naar mij opgestuurd. De telefoon had ik 2 dagen later weer in mijn bezit.
VerzendingWordt goed verpakt verstuurd met TNT Post, afspraak mbt verzending worden goed nagekomen. Helaas geen track & trace, dus je zending in de gaten houden is niet mogelijk.
KlantenserviceNadat ik mijn telefoon in ontvangst heb genomen zaten er 2 vlekjes in het display, en is 2-3 dagen later een derde grote vlek ontstaan. (telefoon heeft in die tussentijd alleen stof gevangen op tafel). Onderin de telefoon een niet afgedichte kier achtergelaten als gevolg van de reparatie. Na ca 1 maand begaf ook het touchscreen het. Na contact opgenomen te hebben met PDA Parts, heb ik het advies gekregen om de telefoon retour te sturen, deze is kostenloos gerepareerd (wel kosten gemaakt om het te versturen naar hun). Helaas wordt je bij deze kwesties totaal niet op de hoogte gehouden wat betreft ontvangst/status van de telefoon. Had de telefoon op een maandag verstuurd, en vrijdags contact opgenomen over de status van mijn telefoon. Na wat gevloek aan gehoord te hebben omdat meneer zijn pen brak, ging hij het even navragen bij zijn collega. De telefoon was volledig binnen garantie gerepareerd, en werd diezelfde dag toegestuurd. De volgende dag nog mijn telefoon teruggekregen via de post (na inmiddels de tweede reparatie). Helaas is het PDA Parts weer niet gelukt om de telefoon te repareren. Er is een weer een nieuwe LCD Module in geplaatst, maar bij indrukken van de knoppen onderin (de knoppen voor bellen, ophangen) verdwijnt het beeld.
Naar mijn mening mag PDA Parts & Repair iets meer aandacht geven aan het op de hoogte houden van hun klant bij garantie kwesties, ook mogen ze iets effectiever te werk gaan bij hun reparaties, aangezien het ze 2x niet fatsoenlijk gelukt is een telefoon te repareren. Erg spijtig als je daar iets meer dan €200 euro voor hebt betaald
Mijn telefoon zit altijd in mijn achterzak. Ik was op mijn telefoon gaan zitten en enkele USB sticks (ook in mijn achterzak) hebben de touch screen gebroken.
Op de site was eenvoudig mijn model te vinden. Telefonisch heb ik contact gehad over wat ik moest bestellen (LCD screen of touch screen). Uitermate goede service. De prijzen zijn prima gezien de service (montage in het toestel) er ook bij in zit.
Ik heb gekozen voor betaling vooraf met ideal, waardoor de reparatie en verzending praktisch dezelfde dag zou geschieden.
TNT had moeite het poststuk af te leveren. Ze konden het huisnummer niet vinden en hebben het pakket retour gestuurd. Ik heb PDA Parts gebeld aangezien ik het pakket al verwacht had. Ze konden via Track & Trace achterhalen dat het pakket retour was. Met een vernieuwde adressticker had ik het pakketje een dag later thuis.
Ik kreeg mijn telefoon terug in een doosje vol met piepschuim deeltjes. Keurige service.
Was niet nodig.
M'n HTC Tytn II had een barst in het scherm. Bij verschillende winkels langsgeweest waar of heel erg moeilijk werd gedaan of reparatie meer dan 3 weken zou duren en over de 150 euro zou kosten. Via Google bij deze webwinkel uitgekomen waar ik snel kon vinden wat ik zocht. Ik kon het scherm bestellen en dan zelf monteren, maar ik heb de telefoon aangetekend verstuurd zodat PDA Parts het kon doen. Binnen 2 dagen een mailtje dat de telefoon klaar was met een faktuur van 84 euro. Na betaling duurde het weer 2 dagen voor ik de pda weer terug had in perfecte conditie. Echt top! Communicatie is snel en goedkoper dan dit kan bijna niet.
VerzendingUitstekend verpakt verzonden met GLS. En zeer snel!
KlantenserviceNiet van toepassing
Eerst gemail of het produkt op voorrad was en kreeg de volgende dag al bericht dat het op voorraad was. Heb 3 stylus pennen en screenprotectors gekocht. Deze waren woensdagavond besteld en vrijdag al in de brievenbus. Heeft dus 1 dag tussen gezeten. Ik heb met ideal betaald.
Ben dus erg tevreden over de service en de levering.
Snel verzonden in een goede verpakking. Was keurig in een dikke enveloppe met bescherming verpakt.
Klantenservicekan ik geen oordeel over geven omdat ik deze niet nodig heb.
Donderdag besteld, vrijdag in huis. Van te voren nog wel even gebeld of het in huis was natuurlijk. Ook meteen even gevraagd of het software pakket wel zou werken op m'n pocket pc.
VerzendingVolgende dag netjes geleverd in envlope met factuur.