Gebruikers over webshop Belbeter.nl
Review toevoegenDirect na bestellen een e-mailtje gehad met daarin de bestelling.
Ik kon betalen via iDeal wat erg gunstig was.
De volgende dag direct een e-mail dat er een paar dagen levertijd op de telefoon zat en dat ik bij vragen kon bellen of mailen.
Een paar dagen later de track&trace gekregen en de telefoon de volgende dag ontvangen. Zelfs nog eerder als ik had verwacht.
De verpakking was prima, een doos om de doos met wat luchtzakjes erbij. Het had beter gekund, maar ook zeker veel slechter.
KlantenserviceGeen ervaring mee
ik heb op 19-11 een nokia 1600 besteld, en via i-deal afgerekend. ik zag echter op 20-11 dat er t-mobile bij de telefoon stond, ik had zien staan dat alle modellen simlock vrij waren, maar had voor de zekerheid een mailtje gestuurd. ik kreeg dezelfde dag nog antwoord dat de telefoon simlock vrij is, en klaar voor verzending.
de website is redelijk te doen, niet de beste maar er zijn ook veel slechtere. de informatie bleek correct wat betreft mijn bestelling, de technische kennis heb ik niet nodig gehad. je kreeg netjes een bevestiging van betaling, en ook bij de verzending. er werd dezelfde dag terug gemaild, heb niet gebeld.
21-11 kreeg ik een track&tracecode van de tpg, en heb 23-11 het pakje opgehaald bij het postkantoor.
de doos van de telefoon zat in een andere kartonnen doos, met 2 luchtzakken, de doos van de telefoon kon ietwat bewegen maar toch goed aangekomen
-
Website is overzichtelijk en bestellen gaat simpel. Via de mail bevestiging etc. Ik had direct betaald via een overschrijving en enkele dagen later kreeg ik mijn telefoon, Nokia 6230i, binnen. Geen bevestiging van betaling oid, maar is voor mij ook geen vereiste.
VerzendingWas goed verpakt en was ook snel in huis.
KlantenserviceHier begon het gedonder.
Toestel werkte naar behoren, maar er zaten voor zover ik kon zien 2 dode pixels in het scherm. Contact opgenomen met Belbeter, brief gestuurd met een plaatje gemaakt in Photoshop waar precies in het scherm de dode pixels zich bevonden. Mij was een nieuw toestel beloofd. 3 dagen later kreeg ik HETZELFDE toestel terug, met de mededeling dat de tekortkomingen niet geconstateerd waren. Grote onzin, aangezien ze gewoon zichtbaar waren, vooral in camerafunctie (bij zwart beeld zag je duidelijk enkele rode puntjes en ook blauwe puntjes zitten). Weer gemaild. Kreeg ik precies dezelfde mail die ik een week daarvoor ook al kreeg. Dat schoot niet op.
Ik had recht op een nieuw toestel:
heb ik niet gekregen.
Ik zou de verzendkosten die ik voor de retourzending moest betalen terugkrijgen: is niet gebeurd.
En daar boven op zat ik dus opgescheept met een inferieur toestel, die zijn prijs duidelijk niet meer waard was door het slechte scherm en was de prijs van het toestel ondertussen alweer 10 euro gedaald.
Dit alles heb ik gemaild en kreeg later een telefoontje. Of ik het weer wilde opsturen.
DAT HAD IK TOCH AL GEDAAN? Daar had ik geen zin, ik zat al dagen zonder telefoon en als ik het weer zou opsturen, zou dat weer het geval zijn. Ik kwam met het verzoek dat ze mij gewoon een ander toestel toestuurden, en ik dan de oude weer naar hen terug zou sturen, wat mij wel enigszins redelijk lijkt, omdat het niet mijn schuld was dat zij het toestel niet goed gecontroleerd hadden. Dat vonden ze geen redelijk idee.
Ik heb het uiteindelijk laten lopen omdat ik gewoon niet weer 3 a 4 dagen zonder telefoon kon zitten. Ik heb me enorm geërgerd aan de service en zal hier nooit meer iets kopen.
De site is erg duidelijk, toestel besteld en met Ideal betaalt, goed systeem werkt goed.
Daarne email gehad en 2 dagen later toestel binnen.
Gewoon, goede verpakking op de telefoon heen tegen beschadiging
Klantenservicenvt
Bestelde vrijdagmiddag een telefoon via hun website maar op het moment dat ik de bestelling verstuurde bedacht ik me dat ik een fout maakte. Gelijk opgebeld en de bestelling werd veranderd. 1 uur later had ik de details van de bestelling in de mail en kon ik geld overmaken. 's Avonds nog het geld overgemaakt en maandag kreeg ik een mailtje dat mijn zending onderweg was (met track&trace nummer), dinsdag werd mijn telefoon netjes verpakt afgeleverd.
VerzendingVerzending ging op tijd en was netjes verpakt. Had misschien wat meer verpakkingsmateriaal omheen gemogen maar mijn postbode was er netjes mee geweest dus het was goed gegaan.
KlantenserviceFoutje gemaakt bij het bestellen, de telefoon werd snel opgenomen en mijn fout werd rechtgezet.
Onlangs een Sony Ericsson K700i besteld, ze hadden er gelukkig nog een op voorraad dus ik heb meteen gevraagd of ze hem voor me wilden reserveren (het toestel is bij veel internetshops erg moeilijk leverbaar).
Toen het geld overgemaakt, nadat het bij Belbeter ontvangen was hadden zij direct het toestel opgestuurd en is ook goed en netjes verpakt aangekomen.
De service naar de klanten toe kan wel wat beter mijns inziens, wat betere ondersteuning en sneller antwoord op de mailtjes.
Ik zou het ook fijn vinden als er een mailtje wordt verstuurd naar de klant wanneer zij het pakket hebben verzonden met daarbij het TPG Track&Trace (3S) nummer.
Nu heb ik er zelf om moeten vragen.
Enkele punten ter verbetering dus, maar over het algemeen een prima zaak!
Vorige week donderdag een paar toestellen besteld, samen met een aantal sims een abbo's.
Daarna, vanwege de wensen en uitbreidingen die wij daarbij hadden, duidelijk via telefoon te woord gestaan, met concrete antwoorden hierop. Hiervoor werden wij benaderd door Belbeter, ipv het omgekeerde verhaal.
Gisteren wederom telefoon gehad, met daarbij de verzendbevestiging.
Ik verwacht de zending zo binnen te krijgen, en dat binnen 4 werkdagen, incl heen en weer gefax met de contracten.
Al met al prima geregeld, wij zijn zeer tevreden als zakelijke klant over Belbeter.
Op 17 augustus hen ik geld overgemaakt voor een T630, na een week was de gsm er echter nog niet waarop ik een mail stuurde. Het antwoord was dat ze hem dezelfde dag nog zouden versturen. Ik moest hen er dus atend op maken dat die 213 euro niet zomaar een gulle gift was. Nu nog een week later is die gsm er nog altijd niet. Hierop heb ik even gebeld (5 minuten), ze wisten te vertellen dat ze me gingen terugbellen.
Blijkbaar was de gsm de dag ervoor verstuurd, versturen naar belgie duurde namelijk wat langer.
Nu 2 september is de gsm aangekomen.
Vorige week een nieuwe T630 gehaald, kon nog even de verschillende kleurtjes bekijken prima service. Kreeg zelfs nog een leuk cd-tje mee als promotie. Prima gegaan ff bellen en ophalen. Wel ff cash meenemen, want pinnen kan niet.
Zeer goede afhandeling. Ik heb er een N-gage besteld. Hij werd netjes in doos geleverd. geen problemen en gewoon helemaal duidelijk