Dutch Computer Centre

0 producten en 0 uitvoeringen

Gebruikers over webshop Dutch Computer Centre

Review toevoegen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

Altijd goed om er even langs te gaan. Balie medewerker/eigenaar is zeer sociaal en prestatiegericht. Alles word op maat geleverd, en veel rekening gehouden met persoonlijke wensen!

Verzending

Aangekomen zonder enige vorm van schade!

Klantenservice

Zoals beschreven bij algemeen :zeer sociaal en enorm geduldig!

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

word hier altijd correct geholpen en denken zeker met je mee
prijs verhoudingen zijn prima

Verzending

snel en accuraat en netjes verpakt

Klantenservice

bij problemen doen ze niet moeilijk en bij defect binnen de garantie tijd krijg je gewoon een nieuw vergelijkbaar product mee

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Algemeen

De webshop is overzichtelijk en het aanbod is redelijk, temeer omdat in overleg ook andere producten leverbaar zijn (wordt iig verteld op de site, zelf geen ervaring mee)

De webshop zelf is wel minimaal opgezet, zo is er geen voorraadindicatie en komt de eerste orderupdate van een wel heel vaag aandoende (wwwrun@kwak.eatserver.nl "WWW Deamon Apache") afzender, .gelukkig staat in het onderwerp wel de naam van de winkel duidelijk vermeld zodat mail niet ongezien weggegooid wordt. De tweede update,wel van een normaal adres, kwam zelfde dag nog, (alles is op voorraad en kan afgehaald worden) maar was helaas bij Gmail in de spam verdwenen, bleek toen ik 4 dagen later ging vragen naar de verwachtte besteltijd. Hier werd ook aangegeven dat er zeker ff gebeld was over de gewijgerde mail als ik de moeite had genomen een telefoonnummer in te vullen.

De bestelde producten waren snel beschikbaar, alleen door Gmails wijgering geen update van ontvangen, zonde als je hierdoor lang zit te wachten, zeker omdat de mail er verder normaal uitziet en de spammarkering dus duidelijk een Gmail foutje is.

Al met al geen flitsende en supermoderne website (de nadruk ligt denk ik meer op de winkel verkoop dan de verkoop via internet) maar zeker een ruime voldoende waard, de webwinkel functioneert wel prima en er werd geleverd wat er gevraagd was binnen zeer redelijke termijn. Bovendien lijkt men moeite te doen voor de klant, dan kan het eigenlijk al niet meer fout gaan.

Verzending

afgehaald, dus geen ervaring mee

Scorekaart voor Dutch Computer Centre

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie