Gebruikers over webshop Tagie Computers
Review toevoegenIk heb bij Tagie een Yamada 6600 dvd/divx/xvid/etc. speler besteld.
Algemene indruk van deze pc-shop is gewoon zeer goed, website ziet er zeer degelijk uit. Tenminste niet uit het jaar 0. Service is ook zeer goed, je kan zelfs contact opnemen met Tagie via Msn. Afhandeling bestellingen is ook wel goed, had wel ietsje sneller gemogen. Je krijgt een mail als je je bestelling geplaatst heb't & ook weer een mail als je het kan komen ophalen
Technische kennis is ook zeer goed, toen we de speler kwamen ophalen in Zwaagwesteinde kregen we er nog wat uitleg over de dvd-speler
Kort om een prima pc-shop!
Ook hier een tot nu toe tevreden consument van Tagie Computers.
Ik heb mijn bestelling opgehaald vanuit de "werkplaats" van hun in Drachten en werdt daar vriendelijk en vlot ontvangen, geheel tot tevredenheid.
Eenmaal thuisgekomen bleek dat er verkeerde koelpasta was geleverd dus gelijk gemailt met deze mededeling.
De volgende dag (vandaag) was er een mail terug met de melding dat het uitgezocht wordt en dat het juiste produkt wordt opgestuurd of dat het gecrediteerd wordt.
Later dus van mij hier nog het eindresultaat van deze afhandeling. Het produkt kan natuurlijk naar mijn inziens gewoon worden opgestuurd zodat ik het alsnog kan gebruiken ipv het te crediteren.
Daarom voor de service tot nu toe een 7 en dat kan dus nog een 8 worden als de afhandeling goed verloopt.
J. vd Weide
***edit***
vrijdag 23-01 lag er een envelop in huis met het juiste artikel erin, AS nr.5 pasta
En nog een mailtje erbij gekregen ook...
Service is voor mij een 9 waard!
Het enige waar ze nu aan moeten werken is de levertijd, die is gewoon te lang.
***/edit***
Heb vandaag mn bestelling opgehaald, een Zalman Heatpipe ZM80A-HP + bijbehorende koeling. had de bestelling al op 6 december geplaatst, maar de koeler was niet op voorraad.
beetje lang wachten en paar keer gebeld, keurig geholpen via de telefoon en keurig op de hoogte gehouden via email.
heb de bestelling opgehaald, en de 'shop' bevond zich in een garage, na een half uur zoeken toch gevonden .
daar ook keurig geholpen.
niks mis mee imho
Hebben een artikel voor een goedkope prijs op hun website. Nadat ik het heb besteld krijg ik een mail met de mededeling dat de prijs niet klopt en dat het produkt 'plotseling' niet meer voorradig is.
Als je bij een normale winkel iets koopt voor een bepaalde prijs wordt het toch ook geleverd? Zeker als het om een gangbaar artikel gaat.
toevoeging na reactie tagie: ze hebben wel snel gereageerd maar zelfs een excuus kan er niet af.
Als binnen uur (na de prijslijst update) 7 bestellingen komen met het zelfde artikel, en de prijs is zeker 100 euro lager dan krijgen wij argwaan en gaan controleren wat er mogelijk mis is gegaan. Dit is uiteraard gecorrigeerd, tevens wil ik er op wijzen dat tweakers zeer prijs bewuste consumenten zijn met voldoende kennis van componentenprijzen en zeker kunnen beredeneren dat deze prijs niet juist is. In onze voorwaarden staat dat wij binnen 5 werkdagen de prijs mogen corrigeren, hierbij krijgt u de mogelijkheid om de nieuwe prijs te aanvaarden of de bestelling te annuleren. Cijfer 4 voor - afhandeling bestelling - is wat ons betreft een beetje overdreven omdat wij binnen een uur na de bestelling, dit hebben gecorrigeerd en de klant hiervan op de hoogte hebben gesteld.
Maandag een iriver IMP-550 besteld na wat rondneuzen in de pricewatch. Woensdag kreeg ik al melding dat hij was verstuurd.
Alhoewel tagie niet de goedkoopste was, waren ze niet duur. De goedkoopste webwinkels hadden een website uit het jaar 0 en op een of andere manier heb ik er dan geen vertrouwen om daar te kopen
Maar goed, ik kwam bij Tagie uit.Prima site, niet te duur. Ik ben niet vreemd met het kopen bij webwinkels en na wat negatieve ervaringen heb ik besloten altijd eerst maar eens te bellen om een indruk te krijgen van de mensen erachter. Ik had vragen over de levertijd van de mp3 cd spelers van iriver. Hierover werd niet geheimzinnig gedaan, maar er werd eerlijk verteld dat deze kan oplopen tot wel een maand. Verder was de dame uitermate vriendelijk. Dat kan ik waarderen!
Mijn eerste ervaring met tagie was dus prima. Ik kom er zeker nog eens terug.
Op 25 juni 2003 een aantal netwerkonderdelen besteld, met een totale waarde van zo'n 100 euro. Kreeg een mooie bevestiging via mail binnen. Op 27 juni een mailtje dat de order verstuurd was, met een track & trace nummer van TPG. Pakket werd op 30 juni bezorgd, dus 3 werkdagen na de bestelling (er zat een weekend tussen). Keurig, ze doen wat ze beloven. Communicatie, bevestiging en informatie via mail is zo als het hoort. Toppie.
Eric
Ik had een Shuttle moederbord besteld, maar ik dacht dat hij niet werkte. Na terugsturen bleek hij perfect te werken.
Daarna al mijn spullen (geheugen, processor en videokaart) opgestuurd en inderdaad : werkt niet. Wat blijkt : processor is stuk.
Heb ik meteen een nieuwe processor besteld en die is binnen een paar dagen in huis zonder extra rekening.
Mensen, voor echte service moet je bij Tagie zijn. Echt SUPER en persoonlijk.
Volgende keer bestel ik weer hier ......
Zondags onderdelen besteld via de website (wel weinig ruimte in het midden voor de gegevens die je wil bekijken) en electronisch betaald. Vrijdags spullen in huis, waaronder een verkeerde OEM muis.
Na e-mail hierover binnen een uur of minder antwoord en zaterdag de goede muis in huis.
Jonne1234 een e-mail geschreven, met de vraag om duidelijk aan te geven wat er mis is gegaan, hierop is niet gereageerd.
Om een bestelling te kunnen plaatsen moet je geregistreerd staan, dit registreren kan tijdens een bestelling of via een aanmeld formulier welke op de website aanwezig is. Als je akkoord gaat met de bestelling dan krijg je binnen 2 minuten een bevestigings e-mail, wanneer dit niet het geval is, is er duidelijk iets mis gegaan tijdens het winkelen. Probeer nogmaals en lukt het dan nog niet neem dan contact op.
En daarbij Jonne1234 woont in Drachten, er was dus ook een mogelijkheid om persoonlijk op de openingstijden langs te komen, dit kan zonder een afspraak te maken.
Tagie - Team
Ongeveer 1,5 week terug een club3d radeon 9700 kaartje besteld. 10 minuten later een mailtje terug met hierin mijn bestelling. De volgende dag kwam hier direct een mailtje achteraan dat mijn bestelling binnen was. Doet noem ik dus snel
Helaas, 2 dagen later m'n kaartje stuk.
Zie GoT topic: http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/767297
Mailtje er achter aan gestuurd, en (in het weekend!) direct antwoord. Nieuwe kaart zou voor mij besteld worden. 2 dagen later is die kaart er ook daadwerkelijk. Ter plaatse even inbouwen, in alle rust testen en tevreden weer naar huis.
Zo stel je een klant dus tevreden! Je wordt niet op afstand aan de balie gezet, maar je mag zelf meedenken over het probleem, en als er wat is wordt er ook naar je geluisterd.
Gingen alle winkels maar zo 'normaal' met hun klanten om
Op maandag laat in de middag een koeler + videokaart besteld, ik wist wel dat het waarschijnlijk te laat zou zijn om nog die dag te versturen. 's Avonds om 7 uur nog (!) netjes een mail gekregen dat het ingepakt was en klaar om verstuurd te worden + trackingnummer. En 's woensdagochtends werd het inderdaad bezorgd. Netjes verpakt, factuurtje, alles klopte. Ziet er goed uit dus.
uitstekende service, heb van de week een offerte aangevraagd via e-mail, verplicht dus niet tot kopen, en kreeg keurig een uur later een telefoontje dat het moederbord wat ik besteld had niet meer leverbaar was, ik kreeg wel een soortgelijke andere aangeboden voor dezelfde prijs.
verder vind ik de website duidelijk en efficient in elkaar zitten.
de benamingen van de producten zou wel wat duidelijker mogen. beetje onoverzichtelijk met komma's e.d.
en ik vind de aangeboden leveranciers wat karig.
ik mis vooral Asus bij de mobo's en hitachi/ibm bij de hdd's
verder echter niks dan lof over deze zaak
Ik heb hier nu al 4 keer een bestelling geplaatst, en elke keer ben ik zeer tevreden over de manier waarop de bestellingen werden afgehandeld.
Ten eerste wordt je keurig op de hoogte gehouden via email van elke stap van de bestelling, wat ik bij een hoop webwinkels gewoon mis.
Ten tweede zijn ze nooit te beroerd om een vraag te beantwoorden, zei het via de telefoon of via Email.
Ten derde konden ze me keurig uitleggen hoe ik het beste mijn nieuwe spullen kon gebruiken, daar ik eerst wat problemen had onder Windows XP, keurig!
De levertijd was elke keer binnen 48 uur, iets waar je geen commentaar op kunt geven, keurig verpakt met faktuur.
Verder vind ik de site er ERG netjes en verzorgd uitzien, en werkt verder erg plezierig, iets waar menig webwinkel wel eens naar mag kijken.
Al met al prima dik tevreden!