Gebruikers over webshop Hardeschijven.com
Review toevoegenUit eigen beweging
AlgemeenZe rekenen geen verzendkosten maar wel administratiekosten!!!
Zo kan ik ook de goedkoopste zijn.
Boeven dus, en dus nooit meer iets bestellen
was op tijd
Klantenservicegeven geen reactie op de vermeende administratiekosten ipv verzendkosten, vreemd?
Bestellen bij deze webshop gaat erg gemakkelijk en is ook zeker duidelijk weergegeven. Prijs werd incl BTW weergegeven, wat bij mijn zakelijke bestelling wel een beetje verwarring opwekte, maar op de uiteindelijke factuur stond het keurig zonder BTW gespecificeerd.
Pluspunt bij deze webshop is dat ze je de mogelijkheid geven om per SMS op de hoogte te blijven van je bestelling, werkt erg prettig
De verzending was op tijd en kwam via de normale post als brievenbuspakketje. Ik had verwacht dat het met de pakketbezorger zou komen gezien de grootte, maar blijkbaar paste het nog door de brievenbus. De producten waren goed verpakt waardoor het goed is overgekomen.
Site ziet er goed en overzichtelijk uit. Ik moest een paar server tray caddies hebben voor mijn HP server. Deze waren het goedkoopst.
Had al een eerdere bestelling gedaan, en ervaring was het zelfde.
Verzending was goed. Niets op aan te merken. Net als mijn vorige bestelling.
Zelfde dag verzonden als de bestelling, en netjes de volgende dag verzonden.
Op een niet zo super overzichtelijke site de Samsung Spinpoint F1 HD103UJ, 1TB besteld, via iDeal betaald, zeer snel, binnen 4 minuten de bericht gekregen dat ik het kon ophalen, auto gepakt, 5 minuten rijden, handtekening neergezet en opgehaald.
Woon je omgeving Rotterdam dan raad ik je het aan om het op te halen, kost 1 Euro extra.
Website is simpel opgezet met de goede informatie bij het betreffend artikel. Ze hebben een voorraad check met een verwachte levertijd erbij wat duidelijkheid geeft.
Een kleine tip. Maak een sorteer optie bovenaan de lijst b.v. opslag capaciteit / type / prijs etc. Dit aangezien het ongeordend overkomt.
Betaling via Ideal gedaan en bij elke stap in het koop/verzend proces een mail mbt de status. Zeer duidelijk en helder.
Eenmaal de bestelling geplaatst zie je wat er in het bedrijf met je bestelling gebeurd, dit dmv inloggen. Ook kun je hier de bestelling nogmaals toe laten mailen of op pdf verkrijgen. Eenmaal verzonden komt er een link met je track&trace nummer, hierop geklikt zie je direct de trackentrace van tpg met jouw pakket info.
Binnen 1 dag verzonden met track & trace, zeer snelle levering en goed verpakt.
De site is niet heel overzichtelijk maar voldoet. De voorraadindicatie is af en toe verwarrend, want een icoontje met een vinkje en een drie betekent niet dat er drie stuks op voorraad zijn, maar dat er een levertijd van drie dagen op zit.
Statusupdates worden verzonden per e-mail en sms (gratis), dat is service.
Mijn bestelling bestond uit drie brackets. Deze waren niet duur, waardoor de verzendkosten hoger waren dan de totale bestelling.
De verzendkosten van 5,75 vond ik een tikje hoog voor de manier waarom mijn bestelling werd verzonden: namelijk in een envelop. Niets mis mee, maar dan is 5,75 Euro aan verzendkosten wat overdreven.
Een levertijd van drie dagen betekende ook drie dagen: besteld en via iDeal betaald op een woensdag, verzonden op maandag en ontvangen op dinsdag. Per e-mail en sms kreeg ik een verzendbevestiging, beiden met Track&Trace code.
Zoals erder vermeld gaf de site aan dat mijn type HDD een levertijd hadden van ca 3 werkdagen.Op de eerste e-mail werd niet binnen 1 dag op gereageerd.Daarna nog 2 e-mails verstuurd en toen pas werd er gereageerd.Naar een nieuwe datum van binnenkomst te hebben ontvangen bleef het stil.Geen bericht die dag en toen maar weer een e-mail gestuurd.Uiteindelijk toch gisteren geleverd.Jammer dat ik niet op de hoogte ben gehouden dat e.e.a.later zal komen, ook een 2de keer moest ik in actie komen om informatie te krijgen.Dit geeft bij mij een eerste indruk van de kwaliteit van de webshop.
VerzendingZending telaat geleverd.
De verpakking was daar integen zeer goed.De 2 drives waren rondom verpakt in schuimrubber.
Ik ben heel tevreden over deze webshop.
Ik zocht een harde schijf vond ereen en bestelde meteen. Op de website was de harde schijf met de specificaties die ik nodig had snel te vinden.
Het handige van deze shop is, dat ze (als je wil) met smsjes de status van de bestelling aan jou doorgeven. Superhandig als je aan het werk bent en dus niet je mail checkt. Uiteraard wordt je ook met emails op de hoogte gehouden van de bestelling.
In tegenstelling tot sommige andere websites worden de statussen meteen doorgegeven.
Na bestellen kreeg ik instant een orderbevestiging. Na betaling kreeg ik ook weer instant een betaalbevestiging. Betaling is gedaan met iDeal.
Zodra zij het hadden verzonden ook meteen weer een sms inclusief track & trace.
Harde schijf was goed verpakt in eigen antistatic folie, daaromheen bubbelenvelop en vrder allemaal papier in een kleine doos.
Hoewel de leveringsindicatie 3 werkdagen bedroeg had ik hem twee dagen later binnen. (Maandagochtend besteld, woensdagochtend binnen).
Met track en trace is de zending te volgen.
Voor zover werkt de harde schijf prima.
Dinsdagochtend gemailt over de compatibiliteit van mijn laptop, dinsdagochtend bericht terug met veel informatie die ze hebben uit moeten zoeken. Zeer goede uitleg.
N.a.v. die mail gelijk zelfde dag de WD scorpio 100 GB 2.5" besteld, product stond op 3 dagen levertijd.
Eenmaal ontvangen product geinstalleerd en werkte idd!
Perfect, grote stevige ruime doos, met veel vulling. Dinsdag besteld, donderdag thuis. En dat met een product waar 3 dagen levertijd voor stond. Erg goed!
1e keer hier iets besteld (Seagate Momentus 5400.3 80GB 5400rpm 8MB ATA-100).
Keuze op deze zaak is gevallen door:
- Uitstekende beoordeling in shopsurvey
- 1 van de laagste prijzen
- voorraad
- betalingsmethode (Ideal)
Site is overzichtelijk genoeg; keuze op product was al gevallen door reviews op meerdere sites, dus ging alleen om combinatie van laagste prijs en goede service/levering.
Aanrader!
Orderbevestiging & Ideal-betaling keurig per mail (overzichtelijk).
Keurig statusoverzicht van de order op de site.
Zodra de zending verstuurd is, weer een mail met Track&TraceNr, zoadt alles goed te volgen is.
Binnen 3 dagen in huis, wat ook op de site stond.
Supergoed verpakt.
Geen ervaring mee
Vanwege de laagste prijs een Hitachi 80 GB notebookharddisk besteld.
Omdat ik de harddisk uiterlijk zaterdag in huis wilde hebben, ook nog voorgesteld een ander merk (wel in voorraad, maar duurder) te laten opsturen, met bijbetaling.
Bleek niet nodig, want zaterdag werd de harddisk uitstekend verpakt bezorgd.
Hiervan vrijdag nog een mailtje ontvangen, dat de harddisk was verstuurd.
Zeer snelle reactie op mails, overzichtelijke en goed bijgewerkte website, waar bovendien de orderstatus perfect is te volgen, incl. directe link naar tractrace.
Een aanrader!
De afgelopen 2 jaar heb ik hier 3x iets besteld.. 2 bestellingen voor geheugenmodules en laatst 1 bestelling voor 2 hitachi laptop hardeschijven die ik nergens anders in Nederland voor een goedkopere prijs kon vinden.
De afleverdatum is de laatste 2x 3 werkdagen geweest (schaars product blijkbaar en er stond ook 3 werkdagen vermeld op de site) , maar daar heeft MAPP zich ook keurig netjes aan gehouden.
De idea(a)l betaling werkt ook erg goed...
Mijn geheugenmodule was verpakt in het originele doosje, met daaromheen een bubbeltjes envelope.
Net goed, maar had misschien iets beter gekund
Mijn 2 hitachi laptop hardeschijven waren verpakt in het statisch zakje, met daaromheen 2 bubbeltjes envelope. Het geheel zat in een grote doos met opvulspul... super goed verpakt dus...
geen ervaringen mee.
De site en betaalgemak zijn erg goed, als je niet meteen hebt kunnen betalen dan kan dat via I-deal alsnog via je orderstatus op de site. Zoals in mijn geval waar ik mijn order gewijzigd heb tussentijds waardoor ik een euro bij moest betalen ging het betalen van die ene euro extra prima! Het wijzigen van de order tussentijds ging ook goed, communicatie verloopt goed. Ik kreeg nog een extra mailtje naar aanleiding van een opmerking die ik geplaatsd had met de mededeling dat er voor gezorgd zou worden. (Het ging om het vermelden van de toevoeging aan het huisnummer, als dat er niet goed op staat dan wordt het pakketje niet goed bezorgd en dit gaat nog wel eens fout). Dat hier aandacht aan besteedt moest worden stond ook nog eens op de factuur in de doos vermeldt.
VerzendingDe harde schijf die ik besteld had was verreweg de best verpakte hdd die ik ooit over de post gehad heb, heel netjes in schuimrubber wat precies op maat was met erboven en eronder nog een laag schuimrubber in een stevig doosje. En dat terwijl de schijf volgens Hitachi bestand is tegen klappen tot 800G.....
Heb heel wat webwinkels afgebeld met de vraag of ze al Maxtor Atlas 15K II Serial Attached SCSI schijven konden leveren, bijna nergens behalve bij hardeschijven.com konden ze ze wel leveren met een levertijd van 3 werkdagen (ze moesten uit de UK komen).
Prima te woord gestaan aan de telefoon door de heer Louis Eijk die tevens heel erg behulpzaam en geinteresseerd was.
Ik vroeg, omdat de prijs op hun website op het moment van bestellen wat hoger was dan toen ik ging bellen, of er nog iets van de prijs afkon. En dat was geen probleem, erg netjes dus!
Order bevestinging prima, bestelling was netjes en precies binnen 3 werkdagen binnen!
Harde schijven waren echt perfect en zorgvuldig verpakt! Heb ze alleen nog niet aan kunnen sluiten omdat er nog wat server onderdelen nog niet binnen zijn.
Na veel harde-schijf reviews te hebben gelezen heb ik de Hitachi Deskstar 7K250 SATA 160Gb besteld bij Hardeschijven.com.
Site is overzichtelijk. De belangrijkste specs van de HD staan erbij. Verdere diepgaande specs kan je natuurlijk bij de fabrikant vinden of via een review. Levering ging goed zonder oponthoud.
De HD was KEURIG verpakt (en gesealt).
Bedankt!!
De site is overzichtelijk, alleen jammer dat de productbeschrijvingen redelijk summier zijn: je moet via andere sites achterhalen hoeveel vermogen een schijf trekt en wat de geluidsproductie is. Wat meer specs zouden welkom zijn! Wel goed dat de levertijden bij de producten staan.
Op mijn vraag over een product werd snel en adequaat gereageerd.
Ik had een schijf bij ze besteld, die als levertijd 2 dagen had. En inderdaad, 2 dagen later staat de postbode voor de deur. Uitstekend ingepakt, met veiligheids-zegel (alleen jammer van de spelfout ).
Ik zal niet aarzelen om in de toekomst hier meer producten te bestellen!
Maandag een harde schijf besteld op de website waar te lezen viel 'vandaag voor 15:00 bestellen, morgen in huis!'. Dat wilde ik wel eens zien. Dus om 13:00 verstuur ik mijn bestelling. Via SMS word ik netjes op de hoogte gehouden dat mijn bestelling aangekomen is.
Omdat ik om 18:00 nog niks gehoord had over het versturen stuur ik toch maar even een mailtje. Binnen een uur krijg ik reactie dat de harde schijf verstuurd is. En zowaar, de volgende dag staat om half 10 de postbode op de stoep met de harde schijf, keurig verpakt. Zo hoort het!
2 Hitachi 7k250 80Gb HDD met een SATA kabeltje besteld. Blijkt SATA kabeltje niet in voorraad te zijn. Geen e-mailtje hierover gekregen, maar kon status via hun website volgen. Allemaal 8 gegeven omdat het gewoon prima ging. 10-en zijn voor bedrijven die wat extra''s bieden. Maar ik zou niet twijfelen om weer met hun zaken te doen.
Ik had onlangs een Fujitsu MAS 18,4 GB 15Krpm SCSI harddisk besteld, die was binnen 2 dagen binnen (leveringstijd was 2 dagen) perfekt dus, nou ja na het aansluiten en opstarten was de schijf minder perfekt, hij begon gelijk al na het opspinnen te klikken en te klakken, headcrash dus of iets anders wat de koppen niet echt fijn vonden, RMA gevalletje dus, ik denk zelf dat de post te ruw geweest is met de schijf, dus teruggestuurd na ontvangst van de defecte schijf dezelfde avond nog een verzendbevestiging dat de nieuwe schijf opgestuurd is!
Goede service en afhandeling van bestellingen dus, verdient zeker een 10 voor service en een 9 voor afhandeling van bestellingen in mijn ogen!
De technische kennis was in mijn ogen wel iets te laag, als gespecialiseerd bedrijf voor HDs zou je toch denken dat ze er meer over wisten.
De site ziet er in mijn ogen en duidelijk en overzicht uit, verwachte leveringstijd klopt ook aardig en daarom dus een 9 voor algemene indruk.
Harde schijf besteld IBM Hitachi 7k250 160
gig.
Goede prijzen vanwege geen winkel en geen personeel alleen email.
Geld overgeboekt, na de gebruikelijke 3 dagen wachttijd van giro naar bank berichtje dat geld binnen was. Volgende dag berichtje via track en trace, dag erna harde schijf binnen.
Inpakken moet natuurlijk goed, maar ik vond het nu een beetje overdreven.
Harde schijf in anti moist bag van Hitachi, dat in een mail lite met blister. Dat helemaal gevuld in die piepschuim dingen. En dan nog eens een air bag erboven op
Als ze nu dezelfde dag van ontvangst van geld al hadden gestuurd voor afhandeling nog een punt hoger.