Gebruikers over webshop Tach & Tally
Review toevoegenHeb een set Media one 3A's besteld van Samson. Kreeg direct antwoord via de online shop. Duidelijke verzendbevestiging en een accurate levering in steve verpakking.
Bij telefonische ondersteuning werd ik zeer goed geholpen door Jhim van Bemmel die duidelijk goed op de hoogte bleek te zijn van profesionele audio. Was voor mij echt een zeer goede ervaring en een aanrader om in het vervolg weer iets te gaan aanschaffen.
De website was zeer overzichtelijk. met een paar muisklikken kwam ik bij het gezochte product.
Prijzen zijn zeer concurrerend tov veel andere leveranciers.
Duidelijke verzendbevestiging en een accurate levering in steve verpakking.
KlantenserviceBij telefonische ondersteuning werd ik zeer goed geholpen door Jhim van Bemmel die duidelijk goed op de hoogte bleek te zijn van profesionele audio. Was voor mij echt een zeer goede ervaring en een aanrader om in het vervolg weer iets te gaan aanschaffen.
Vorige week via de online shop een RME Fireface 800 gekocht. Binnen enkele uren orderbevestiging binnen waarin de levertijd werd gecommuniceerd. Website zeer overzichtelijk Alle artikelen zijn snel te vinden.
VerzendingBinnen 2 dagen netjes verpakt afgeleverd. Kreeg ook via mail een bevestiging van verzending zodat we wisten wanneer het pakket afgeleverd zou worden
KlantenserviceOp zich positief voor zover ik dit kan meten. Eenmaal gebeld om te helpen bij installatie. Werd meteen wat tips gegeven en uitleg over het gebruik met de door mij gebruikte software
Een tweedehands geluidskaart besteld, maar het pakket is niet compleet en na een weekend proberen inclusief een volledig nieuwe windows installatie is de kaart niet goed aan de praat te krijgen (vastlopers, blauwe schermen, geen geluid). Een maand hiervoor had ik een vrijwel identieke kaart 2 jaar zonder enig probleem in mijn pc zitten, het lijkt mij voor de hand te liggen dat het dan niet aan mijn pc of mijn onkunde ligt... Er wordt door de heer Jhim van Bemmel erg vaag gereageerd op mijn telefoontje dat het pakket niet compleet is. Wel mag ik de kaart terugsturen en mijn geld retour krijgen.
VerzendingNadat ik al betaald heb zie ik op de website dat bij pakketten boven de 250 euro geen verzendkosten worden berekend. Ik heb echter gewoon 8 euro moeten betalen.
Klantenservice35 dagen na aankoop (30 dagen nadat het pakket bij Tach & Tally retour was) krijg ik per email van Jhim van Bemmel het bericht dat het pakket "zonder geldige reden" retour is gestuurd. Daarom heeft hij van zijn recht(!) gebruik gemaakt om de klant pas na precies 30 dagen zijn geld terug te geven. Als hij dit meteen al gezegd had was dit al uiterst slechte service. Maar ik werd op een zeldzaam onbeschofte manier aan het lijntje gehouden. De conclusie lijkt me wel duidelijk: HIER NOOIT IETS (via internet / telefoon) KOPEN!
De website ziet er wat matigjes uit, maar alle info was wel goed terug te vinden, en de webshop werkt duidelijk. Maandagochtend bestelling onder rembours geplaatst, een paar uur later bevestiging via e-mail. Gelijk teruggemailt wanneer ze verwachtten dat de bestelling geleverd zou worden, hierop werd ook weer binnen een paar uur gereageerd. Elke keer als er iets aan de status veranderde een e-mail ontvangen. Al met al een erg nette en snelle afwikkeling.
VerzendingBestelling is op de dag gearriveerd die ze hadden aangegeven. Verpakking is in een flink dichtgetapete kartonnen doos, de inhoud (die ook in een originele doos zat) is volledig intact aangekomen (op het oog, ik heb de spullen nog niet daadwerkelijk in gebruik genomen). Adresgegevens allemaal keurig in orde, met track & trace was alles te volgen, al was dat niet nodig aangezien alles zo snel en precies volgens afspraak verliep.
KlantenserviceKan hier geen oordeel over geven, geen ervaringen op dit gebied.
Ik had geen zin om de hele survey in te vullen, maar deze winkel heeft naar mijn mening een waardeloze service. Ze reageren slecht op emails behalve als je iets bestelt. Het geld wordt nog dezelfde dag van je rekening afgeschreven maar in mijn geval werd het produkt niet opgestuurd. Na een week gewacht te hebben moest ik er zelf achteraan gaan om erachter te komen dat ze 'leveringsproblemen' hadden. Nog maar een week mails gestuurd waar ik geen antwoord op kreeg om vervolgens via de bank m'n geld terug te laten storten.