Op zaterdag 6 maart was er weer een UFO-dag georganiseerd in Leidschendam, waar al eerder een aankondiging van is verschenen. UFO (United Friends of Overclocking) is opgezet om overclockers bij elkaar te brengen en kennis en ervaringen in de wereld van het koelen en overclocken van verschillende hardware te delen. Op de bewuste zaterdag waren er in totaal ongeveer veertig mensen aanwezig, waardoor het een gezellige drukte was in het wijkverenigingsgebouw. In dit topic op GoT is de UFO-dag besproken en kon men zich aanmelden met hardware voor die dag.
Van die veertig enthousiastelingen had bijna de helft hardware meegenomen, de rest kwam vooral om eens kennis te maken met de andere vaste bezoekers uit het Die-Hard Overclocking en Cooling subforum op GoT en om met verschillende extreme koelmethoden nader kennis te maken. Het uitwisselen van hardwarekennis en overclocktips kwam vanzelf op gang naarmate de dag vorderde.
Er waren die dag een aantal Athlon XP's en Duron's aanwezig, evenals twee Athlon 64-systemen. Helaas moesten de twee Pentium 4-processors van respectievelijk 3,0 en 3,2GHz buitenspel blijven vanwege het ontbreken van de juiste moederborden. Deze dag was in dit geval dus een AMD-only tweakdag, maar daarom niet minder leuk en interessant.
De genoemde extreme koelmethoden waren goed vertegenwoordigd die dag: zowel DaBit als Haeg hadden een cascade meegenomen, en er waren ook een paar peltiers, Prometeia phase/change-koelingen en een waterchiller aanwezig. De cascades van DaBit en Haeg haalden die dag temperaturen tot ongeveer -113° Celcius wat zelfs vergeleken bij Prometeia-koelsystemen erg laag is, aangezien die tot ongeveer -40° à -50° Celcius komen. Op de volgende pagina's wordt meer uitleg gegeven over de verschillende systemen die op die dag aanwezig waren.