Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product.
Specificaties
-
Socket
478 -
Moederbordchipset
Intel 865PE -
Ethernet (RJ45)
1x Ethernet 100Mbps -
Hardeschijf bus (intern)
1x SATA-150 -
LED verlichting
- Audio-aansluitingen 1x Analoog (uitgang)
Belangrijkste specificaties
-
Socket
478 -
Moederbordchipset
Intel 865PE -
Ethernet (RJ45)
1x Ethernet 100Mbps -
Hardeschijf bus (intern)
1x SATA-150 -
LED verlichting
- Audio-aansluitingen 1x Analoog (uitgang)
Socket en CPU
-
Socket
478
Form factor, bios en chipset
-
Moederbordchipset
Intel 865PE
Opslag
-
Hardeschijf bus (intern)
1x SATA-150
Netwerk
-
Ethernet (RJ45)
1x Ethernet 100Mbps
RGB
-
LED verlichting
Audio
- Audio-aansluitingen 1x Analoog (uitgang)
Meer informatie
- Product Asus P4P800-E Deluxe, 865PE (Sound, LAN, SATA-RAID , 1394)
- Categorie Moederborden
- Merk ASUS
- Tweakers ID 80113
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Beste beoordeelde review
RMA gekocht voor 60 euro
Featureset:
Goed, zowel Sata als IDE is genoeg aanwezig, kan oude IDE HDD's + Brander en SATA schijf kwijt. Echter voor Dual Channel heb je 2 geselecterde reepjes nodig, anders zoals in mijn geval wil dat niet werken(wat eerder wel kon)
Layout:
Ook goed, alles is te bereiken, hoewel je ermee rekening moet houden dat tijdens installatie van je onderdelen, als je een langere Videokaart hebt(Mijn geval 6600GT) dat je dan niet meer memoryslots kunt bereiken/dicht maken.
Prestaties:
Erg goed, duidelijk verschil met de voorganger, ook dankzij HyperPath(PAT) die het geheugen een steun in de rug geeft.
Stabiliteit:
Erg goed, tot nu toe nog geen enkele crash of wat dan ook gehad die te maken had met het moederbord, ook als hij geoverclockt is blijft hij stabiel tot de rest het begeeft.
Overclocken:
Gaat erg goed met dit moederbord, staat er ook bekend om dankzij Intel 865PE chipset, echter heeft het moederbord de rare neiging om HyperPath(PAT) uit te schakelen zodra je de FSB verhoogt en je geen 2-2-2-5 timings hebt, ook al zet je het handmatig aan, blijft hij uit, en zorgt ervoor dat het overclock voordeel tot 3.6/3.7Ghz te niet gedaan wordt, erg jammer, want stock is hij dan eigenlijk net zo snel/goed.
Verder...
Pluspunten
Prestaties Hyperpath(PAT) Stabiliteit Overclockmogelijkheden
Minpunten
PAT, omdat deze bij geen 2-2-2-5 timings boven de 200FSB uitgaat, wat jammer is omdat deze prestatie verlies veroorzakt. Dual Channel, het moederboord is hier een beetje kieskeurig, als je 1 sided en een 2 sided module bij elkaar stopt wil het niet in DC lopen