Logitech gaat met de G900 duidelijk 'all-out' en het resultaat mag er wezen. Top sensor, top feel, top prestaties: alles klopt. Dat er geen meetbare lag meer is vergeleken met bedrade muizen is een doorbraak. Wel is het prijskaartje extreem, en het model wellicht wat te smal voor flinke handen.
Hij is uiterst licht, geeft een bevredigende klik, heeft een goede grip (klauw(wellicht iets te lang)/palm) en is zeer accuraat. mogelijkheid elk knopje te gebruiken en profielen op de interne ROM chip te schrijven is echt grandioos. One Hundred And Sixty euro's wel spent!
Echt een topmuis. Alles wat ik ervan kan zeggen. Deze muis zit lekker in de hand, is fijn tijdens het gamen en ook zeker tijdens gewoon gebruik. De batterij gaat ook echt wel een tijd mee voordat je hem weer aan het draadje moet aansluiten.
Gewoon 1 van de beste muizen voor pc gebruik. Beste sensor ooit. Redelijk licht in gewicht. Top indeling qua knoppen
Na veel Logitech muizen te hebben verslonden (die allemaal stuk gingen door een draadbreuk in de stof-omhulde kabels) uiteindelijk besloten deze te kopen.
Aan de prijs, maar geen seconde spijt gehad! Had ik eerder moeten doen.
Ook heel erg geschikt om links mee te muizen.
Een schitterende muis met futuristisch design, betrouwbare sensor en zowel draadloos als bedraad te gebruiken. Het aanpassen van de RGB modi en zijknoppen is een welkom extraatje.
Dit is de meest fijnste muis die ik tot nu toe ooit heb gehad, hij is zeer accuraat, lig fijn in de hand, niet teveel knoppen aan de zij kant van de muis, customizable (beperkt), goede software met veel opties! De muis +/- 1 jaar in gebruik is onmisbaar geworden!
geweldige muis en met een zeer robuuste micro usb kabel.
helaas heeft de draadloze receiver problem om fysiek contact te maken met de usb pinnen en moet nu over de kabel blijven werken
heb hiervoor een 2e receiver besteld en hoop op een zeldzame fout van logitech
Zeer fijne gamingmuis met veel macromogelijkheden. De muis is licht en is perfect voor gamers met een gemiddelde handgroote. Je kunt aan de rechterkant eventueel nog twee knoppen toevoegen of de extra knoppen aan de linkerhand weghalen.
Zeer fijne muis met een pittig prijskaartje. Nu ~ 2 maanden in gebruik.
Accu gaat lekker lang mee, hij is nauwkeurig en ligt fijn in de hand. Verder heb ik ook geen 'lag' kunnen ontdekken. Aanrader mocht je 150+ euro's willen spenderen aan een muis.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!