Tweakers
Tweakers
Intel heeft met de tweede versie van de Compute Stick de grootste tekortkomingen van het origineel opgelost. De minicomputer ter grootte van een flinke usb-stick heeft een tweede usb-poort gekregen, zodat je muis én toetsenbord kunt aansluiten, en de wifi is een stuk capabeler geworden. De processor is niet veel sneller, maar de gpu is wel vlotter. Dat gaat gepaard met een iets hoger energiegebruik bij gebruik van de gpu, maar dat overstijgt de 10W in de praktijk vrijwel nooit. Een iets stiller ventilatortje dan in de 2015-editie houdt de mini-pc koel. De Compute Stick wordt als complete pc, inclusief Windows 10, geleverd voor een bedrag van ongeveer 150 euro. Daar koop je weinig concurrerende producten voor. Lees verder »
Lees de uitgebreide review en reacties
Gemiddelde gebruikersscore
Gekocht voor basis PC gebruik - office, browsen, ed. Toch nog bijzonder traag, maar dat was niet het grootste probleem. Dit ding zag om de haverklap randapparatuur (monitor, keyboard) niet meer en als ik er dan mee terug naar de winkel ging dan deed ie het vanzelfsprekend ineens weer wél.
ik had er meer van verwacht. Het x64 platform is fijn als je hem vergelijkt met bijvoorbeeld een Raspberry Pi maar hij wordt heet en is eigenlijk niet krachtig genoeg voor een volledige Windows 10 installatie.
Leuk ding, gekocht voor achter de tv, 1080p content draait hij prima, wordt nu niet meer gebruikt omdat we nu ook 4K content kijken, de stick werkt over het algemeen perfect, alleen wordt hij niet meer wakker als hij in slaapstand gaat
Deel je ervaringen en help andere tweakers!