1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (21) Hebben (16)

Review door de redactie

Door Willem de Moor - Redacteur 25 maart 2016

Intel Compute Stick 2016: snellere hardware en extra usb-poort

Intel heeft met de tweede versie van de Compute Stick de grootste tekortkomingen van het origineel opgelost. De minicomputer ter grootte van een flinke usb-stick heeft een tweede usb-poort gekregen, zodat je muis én toetsenbord kunt aansluiten, en de wifi is een stuk capabeler geworden. De processor is niet veel sneller, maar de gpu is wel vlotter. Dat gaat gepaard met een iets hoger energiegebruik bij gebruik van de gpu, maar dat overstijgt de 10W in de praktijk vrijwel nooit. Een iets stiller ventilatortje dan in de 2015-editie houdt de mini-pc koel. De Compute Stick wordt als complete pc, inclusief Windows 10, geleverd voor een bedrag van ongeveer 150 euro. Daar koop je weinig concurrerende producten voor. Lees verder »

Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore

3 van 5 sterren
5 van 5 sterren
0
4 van 5 sterren
1
3 van 5 sterren
1
2 van 5 sterren
1
1 van 5 sterren
0
kloassie
29 september 2019 Product gekocht

Intel Compute Stick STK1AW32SC

Gekocht voor basis PC gebruik - office, browsen, ed. Toch nog bijzonder traag, maar dat was niet het grootste probleem. Dit ding zag om de haverklap randapparatuur (monitor, keyboard) niet meer en als ik er dan mee terug naar de winkel ging dan deed ie het vanzelfsprekend ineens weer wél.

Pluspunten

  • Goedkoop
  • Ruimtebesparend

Minpunten

  • Herkent randapparatuur slecht
  • Traag

Eindoordeel

2 van 5 sterren (Slecht)
h3ndr1k
15 augustus 2019 Product gekocht

Intel Compute Stick STK1AW32SC

ik had er meer van verwacht. Het x64 platform is fijn als je hem vergelijkt met bijvoorbeeld een Raspberry Pi maar hij wordt heet en is eigenlijk niet krachtig genoeg voor een volledige Windows 10 installatie.

Pluspunten

  • x64 architectuur
  • usb-3
  • ingebouwde wifi

Minpunten

  • geen bedraad netwerk
  • niet krachtig genoeg
  • wordt heet

Eindoordeel

3 van 5 sterren (Voldoende)
axensir
5 december 2016

Intel Compute Stick STK1AW32SC

Leuk ding, gekocht voor achter de tv, 1080p content draait hij prima, wordt nu niet meer gebruikt omdat we nu ook 4K content kijken, de stick werkt over het algemeen perfect, alleen wordt hij niet meer wakker als hij in slaapstand gaat

Pluspunten

  • Stille fan
  • 2x USB
  • Sd kaartslot

Minpunten

  • 1080p youtubefilmpje=100%cpu gebruik
  • Op sommige punten net te weinig power

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)

Heb jij ook een Intel Compute Stick STK1AW32SC?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review