Review: Cooler Master Silencio 452 Inleiding Specificaties Uitpakken Inbouwen Kabelmanagement Koeling Geluidsproductie Stoffilters Alternatieven Conclusie pricewatch: Cooler Master Silencio 452 Productwebsite . Inleiding Onlangs had ik voor mij eigen werkpaardje een Silencio 652 gekocht, en al enige tijd draait de thuisserver in een Silencio 550. Tussen deze twee beestjes in staat de pc van mijn lieftallige echtgenote die mij altijd rustig mn gang...
Een ontzettend stille case voor een zacht prijsje maar met een aalnat drawbacks.
Een korte review om toch mijn mening te delen voor deze kast. Hopelijk kunnen andere geïnteresseerden er wat mee.
Kast goed, staalkwaliteit verschrikkelijk.
Strakke net uitziende behuizing.
Eerste behuizing die ik ooit heb gekocht. Gekocht om mijn oude fabrieks PC systeem te kunnen upgraden. Heel erg tevreden over deze kast.
Deze kast is stil, veel ruimte voor alles te plaatsen. Kabelmanagement verdient wat aandacht bij het monteren. Valt niet op door de eenvoud van de kast.
Aan de voorkant zit een stoffilter, achter een deurtje, je moet het deurtje openzetten wil er lucht via de stoffilter aangezogen worden. Als je het deurtje dicht doet passeert de aanzuiging het stoffilter aangezien er aan de onderkant van het plastic front een groot gat zit.
Het is een zeer mooie strakke kast waar de hardware makkelijk ingebouwd kan worden. Helaas dat de kast niet zo stil is als de naam doet vermoeden.
Strak design. Stille kast. Ingebouwde fans zijn muisstil. Externe drives door het deurtje niet zichtbaar.
Handige dubbele USB 3.0 aansluitingen (naast een USB 2.0) en de SD-card houder aan de bovenkant van de kast.
Kabelmanagement van deze kast is echt ondermaats. Hele puzzel om de kabels zo weg te werken.
Prima kast voor een mooie prijs. De kast is erg stil dankzij het geluiddempende materiaal en de onhoorbare stock fans. Er is echter weinig ruimte voor kabelmanagement, en de onderste SSD plaatsen gaat lastig.
Het is een hele mooie kast. Het inbouwen ging makkelijk. Ik heb geen scherpe randen gemerkt. Er zijn wel weinig tot geen mogelijkheden voor kabelmanagement achter het moederbord paneel. Daarnaast is er wel een gat in de moederbordtray om cpu koelers te bevestigen.
mooie behuizing maar beetje krap met de kabels achterlangs te manoeuvreren
Deel je ervaringen en help andere tweakers!