Gemiddelde gebruikersscore
Lowbudget laptop met een goede prijs / prestatie-verhouding voor algemeen gebruik. Nu 1 maand in bezit.
Gebied me te zeggen dat dit mijn 2e is. De eerste heb ik namelijk direct teruggebracht. Reden? Bij thuiskomst bleek de doos al open te zijn geweest... verdacht. En vervolgens trof ik een aantal dode pixels in mn scherm aan. Scherm van de 2e is prima.
Voor de prijs van € 577 zit er een snelle processor in (benchmarks vergeleken) en veel werkgeheugen (8 GB). Erg fijn! Dit waren mijn belangrijkste vereisten.
Na installatie direct alle bloatware verwijderd. Volgens mij is dit standaard bij Toshiba. Mijn eerste ervaring overigens met Windows 8 en het valt me alleszins mee. Positiever dan verwacht.
Energieverbruik
Nu een...
Deze laptop vind ik geen goede keuze.
Zit al op de 800 GB alleen door de dingen die Toshiba er al op heeft.
Zeker geen aanraden, je kan beter acer gebruiken.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!