1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (1) Hebben (0)

Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product. De laatst bekende laagste prijs was € 849,95 op 5 juli 2015.

Prijsontwikkeling

Kenmerken

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 5,0 5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
1
4 van 5 sterren
0
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

26 januari 2014, laatste update op 26 januari 2014, 1.228 views Rapporteer
0

Lowbudget laptop met een goede prijs / prestatie-verhouding voor algemeen gebruik. Nu 1 maand in bezit.
Gebied me te zeggen dat dit mijn 2e is. De eerste heb ik namelijk direct teruggebracht. Reden? Bij thuiskomst bleek de doos al open te zijn geweest... verdacht. En vervolgens trof ik een aantal dode pixels in mn scherm aan. Scherm van de 2e is prima.
Voor de prijs van € 577 zit er een snelle processor in (benchmarks vergeleken) en veel werkgeheugen (8 GB). Erg fijn! Dit waren mijn belangrijkste vereisten.
Na installatie direct alle bloatware verwijderd. Volgens mij is dit standaard bij Toshiba. Mijn eerste ervaring overigens met Windows 8 en het valt me alleszins mee. Positiever dan verwacht.
Energieverbruik
Nu een...

Pluspunten

  • snelle processor
  • veel werkgeheugen
  • erg fijn toetsenbord
  • scherm voelt erg degelijk tijdens openen en dicht doen

Minpunten

  • ietwat goedkoop voelende touchpad-knoppen
  • verticaal scollen mbv touchpad werkt niet standaard
  • toshiba is erg gul met overbodige programma's (lees: bloatware)

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
Lees alle reviews

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »