Oke, dit is geen uitgebreide review. Maar aangezien dit product populair lijkt te zijn zal ik kort even de belangrijkste punten aanstippen. Dit is geen gaming performance review. Voor benchmarks zijn er meer dan zat 280X reviews te vinden die uitgebreider zijn dan ik zou kunnen doen. Deze korte review zal dan ook alleen van toegevoegde waarde zijn voor mensen die deze specifieke 280X aan denken te schaffen! =================== Hoewel de 280X enorm goed presteerd, een zeer nette prijs heeft (gehaald voor €250 incl. verzendkosten by MyCom) en er leuk uit ziet, valt al redelijk snel op dat het een echte stofzuiger is. De temperaturen lopen zeer sterk op. Nu ben ik absoluut geen serieuze miner, en heb ik deze kaart meer als all-rounder...
Battlefield voluit draaien tegen 1/3 lees: een derde van de kosten van een Intel Nvidia combinatie wie wil dat nou niet ? Met deze kaart en een FX6000 kan dat dus (punt).
Uitstekende kaart voor zijn prijsklasse, slecht overclockbaar. Naar mijn weten is het voltage control niet unlockable bij deze kaart. Voor de standaard gebruiker niet relevant.
Dit is een prima product maar hij is wel een beetje prijzig.
Er zijn veel reviews over dat de koeler luid is, alleen in mijn geval valt dat reuze mee. Op de auto settings van de koeler hoor je hem bijna niet.
Sapphires implementatie van de 280X is redelijk. Hij is vrij klein voor een 280X en komt met een kleine FactoryOC. De koeler is echter matig en maakt daardoor vrij veel lawaai terwijl de GPU alsnog tamelijk warm wordt. Hij is wel stukken beter dan AMDs reference solution.
Zeer goede videokaart voor de prijs. Hij speelt elke game gemakkelijk op ultra. De kaart maakt wel wat geluid maar het is zeker niet storend. Als je een goede videokaart zoekt tussen de €200- €250, dan is deze echt een aanrader.
Ter vervanging van mn 1Gb HD6870 en ik ben zeker niet teleur gesteld. Bijna alle games op Ultra spelen, een enkele moet het doen met High settings. Kaart is idle bijna geruiloos en onder heavy load presteert het prima! Aanrader als je een kaart zoekt tussen €200 - €250,-
Modbaarheid is goed, ben tevreden nu ik er een Kraken G10 + Corsair H55 op heb gezet, nu is de GPU niet hoorbaar en blijft koel genoeg (~73C max). Modden maakt het totaal duurder maar ik heb graag alles zo stil mogelijk en vindt het wel leuk om te doen.