Introductie De Cooler Master G550M is een voeding in het medium segment. Het is geen all-out featured high-end voeding met bijbehorend wattage, maar zeker ook geen instapper waarvan je je af vraagt of hij je computer gaat voorzien van stroom of je kamer van vuurwerk. Eigenlijk is het een heel erg leuke voeding in mijn ogen. Grafische kaarten en precessoren worden steeds efficienter en gebruiken minder stroom. Eigenlijk kun je een nette game pc (met een enkele grafische kaart) prima laten werken met een voeding van 500 watt. Je hoeft helemaal geen 1200W te hebben om te kunnen gamen. ...
Oke Voeding alleen na een lange tijd gebruik (voor mijn geval 2 jaar en dan daarvan 16 uur per dag.) wordt de koeler enorm luid
Goede voeding. :Levert genoeg vermogen voor een 1600X + R9 390X video kaart. Er worden wel te weinig kabels mij geleverd in my opinion. Maar ik kon kabels gebruiken van mijn oude voeding.
Prima voeding voor een prima prijs. Maakt weinig geluid en heeft voldoende aansluitingen. Enige minpunt is dat deze niet volledig modulair is.
Mooie en semimodulaire voeding.
Goedkope, betrouwbare voeding. Is ook nog eens semi-modulair, waardoor de installatie een eitje is. Heeft ook lang garantie, en is voorzien van het 80 Plus Bronze-keurmerk.
Doet z'n ding, en doet het stil. Semi-modulaire interface is handig. Bijgeleverde SATA-powerkabels hebben echter gekke hoeken, wat aansluiten wat lastiger maakt.
Prima voeding voor zijn prijsklasse. Semi-modulair, kabels zijn goed gesleeved. De CPU kabel is wat aan de korte kant, perfect voor mijn µATX kast maar kan problemen opleveren in grote kasten bij het netjes wegwerken. Stil en ziet er neutraal uit.
Werkt goed en is ook mooi (al valt dit in mijn behuizing niet echt op).
Prima voeding, de 6+2 pin kabels zijn alleen wat aan de korte kant en het kost redelijk wat moeite om ze goed in je videokaart te stoppen. wel prima prijs en goede prestaties.
Ik heb deze voeding aangeschaft omdat ik een nieuwe build wilde en dus gelijk alles nieuw wilde hebben. In vergelijking met mijn oude voeding de OCZ Fatal1ty 550W is deze voeding iets stiller en compacter van formaat. Het is een mooi stil en leuk ding :) en doet het goed.
Goede voeding, als vervanging gekocht voor mijn defecte voeding.
Is erg stil en solide voor de prijs, ook leuk is dat de voeding 80+ bronze en modulair is :) erg tevrenden mee, kan zeker aanraden
Goede PSU, ik gebruik 'm nu al bijna drie jaar in mijn homeserver zonder problemen.
stille voeding voor een redelijke prijs. modulaire kabels zijn fijn is alleen wel zwaar in een m itx systeem en word snel warm bij 300 watt verbruik (weet niet of dit hoort maar is niet hinderlijk)
Uitstekende voeding voor zijn prijs. Nog nooit ontevreden geweest bij de aankoop van een Cooler Master product. Het kan zijn dat de LED van de power knop van de behuizing verkeerd om werkt. In ieder geval heb ik na een ander moederbord geen problemen meer gehad.
Prima voeding, Fijn dat de kabels los zijn dus je hoeft geen overbodige kabels in je kast te doen. Enige minpuntje is dat je hem een paar keer moet ontladen en weer aanzetten bij de installatie, althans bij mij.
Goede voeding voor deze prijs, heb hem sinds kort en ben er erg tevreden mee. Alleen soms kan ik hem horen (PC staat op mijn bureau naast mijn oor), maar daar valt mee te leven.
Niet duur, stil en goeie wattage. Alleen wat te korte kabels voor de grotere cases (denk aan EATX). Bij mijn case haalde de CPU Power kabel het bijna niet naar mijn motherboard. Voor de rest erg goede voeding.
Erg goede voeding. Lekt niet, werkt goed, en alle kabels die nodig zijn zitten er in. Alleen de kabel voor mijn SSD moest ik extra bijprikken. Daarnaast voldoende stroominvoer, en hij wordt niet te warm.
Goede kwaliteit
semi modulair maar je hebt alleen de kabels die je MOET dusja. heel stil :) geen problemen mee gehad soms alleen een te kleine kabel maar dat is eff je best doen met cable managment
Doet gewoon wat er van hem gevraagd wordt!
Voor deze prijs een uitstekende voeding! Moduliar dus geen gepruts met losse kabels in je kast en bijna niet te horen.
simple gedeeltelijke modulair power supply
goedkope, semi-modulaire voeding met 80plus certificering. Genoeg kabels meegeleverd voor de meeste systemen. Enige minpuntje is de lichte coilwhine, maar deze hoor je alleen als je erg dichtbij zit.
Zeer fijne voeding. Is voor een modulaire 550 watt voeding redelijk goedkoop. Ik heb zelf een s12ii van seasonic gehad en kan uit eigen ervaring zeggen dat deze voeding stiller is en modulair. Voor de rest is me niks aparts opgevallen aan de overstap tussen deze voedingen.
Mijn eerste exemplaar had last van een defecte koeler (DOA) en deze heb ik moeten laten vervangen. Prima voeding voor de prijs. Stabiel, zwaar genoeg voor de meeste recente videokaarten (enkele kaart) en ziet er goed uit (ook de kabels).