LG 22LS3500 Zwart
EAN
SKU
22LS3500
22LS3500/US
Tweakers ID
331727
Televisies
LG
LS3500
22" Zwart
Prijzen
Alle televisies
LG 22LS3500 Zwart
+1
Uitvoeringen
22" Zwart
Alle 3 uitvoeringen
22" Zwart
26" Zwart
32" Zwart
Laagste prijs
Niet beschikbaar
Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
22" • HD Ready • Edge-lit led • 2x HDMI • 100Hz
Gebruikersreviews
3 van 5 sterren (1 gebruiker)
(1)
Vraag & Aanbod
Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product.
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
22"
Paneeltype
LCD
Modeljaar
Refreshrate
100Hz
Backlight (lcd)
Edge-lit led
Televisietype
HD Ready
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
22"
Paneeltype
LCD
Modeljaar
Refreshrate
100Hz
Backlight (lcd)
Edge-lit led
Televisietype
HD Ready
Verkrijgbaar sinds: 11 april 2013
Alles openen
Land en jaar
Scherm
22"
Resolutie (TV)
1366x768 (WXGA Wide)
100Hz
Ontvangstnorm
NTSC, PAL, SECAM
Smart TV & tuner
Smart TV
Tunertype
Analoog, DVB-C, DVB-T
Kaartslot TV
CI+ (enkel slot)
Aansluitingen
Video in
1x Component Video, 2x HDMI, 1x Scart
Aantal HDMI ingangen
2x
Aansluiting (USB)
1x USB 2.0
Verbinding
Met wifi
Geluid
Speaker uitvoering
Stereo (intern)
Speakervermogen (RMS)
5W
Energieverbruik
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur
22kWh
Stroomverbruik (stand-by)
0,3W
Eigenschappen
Beugelbevestiging
Vesa 100mm
Uiterlijk
Televisiekleur (voorkant)
Zwart
Afmetingen en gewicht
Hoogte
376mm
Hoogte (zonder voet)
339mm
Breedte
523mm
Diepte
139,5mm
Diepte (zonder voet)
31,6mm