LG 32LS3500
EAN
SKU
32LS3500
32LS3500.AEU
Tweakers ID
307276
Televisies
LG
LS3500
32" Zwart
Prijzen
Alle televisies
LG 32LS3500
+1
Uitvoeringen
32" Zwart
Alle 3 uitvoeringen
22" Zwart
26" Zwart
32" Zwart
Laagste prijs
Niet beschikbaar
Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
32" • HD Ready • Edge-lit led • 2x HDMI • 50Hz
Gebruikersreviews
3 van 5 sterren (1 gebruiker)
(1)
Vergelijken
Willen
Hebben
Vraag & Aanbod
Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product.
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
32"
Paneeltype
LCD
Modeljaar
2012
Refreshrate
50Hz
Backlight (lcd)
Edge-lit led
Televisietype
HD Ready
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
32"
Paneeltype
LCD
Modeljaar
Refreshrate
50Hz
Backlight (lcd)
Edge-lit led
Televisietype
HD Ready
Verkrijgbaar sinds: 24 maart 2012
Alles openen
Land en jaar
Scherm
32"
Resolutie (TV)
1366x768 (WXGA Wide)
50Hz
Smart TV & tuner
Smart TV
Tunertype
Analoog, DVB-C, DVB-T
Kaartslot TV
CI+ (enkel slot)
Aansluitingen
Video in
1x Component Video, 2x HDMI, 1x Scart
Aantal HDMI ingangen
2x
Aansluiting (USB)
1x USB 2.0
Verbinding
Met wifi
Geluid
Speaker uitvoering
Stereo (intern)
Speakervermogen (RMS)
5W
Energieverbruik
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur
40kWh
Stroomverbruik (stand-by)
0,3W
Eigenschappen
Beugelbevestiging
Vesa 200x100mm
Uiterlijk
Televisiekleur (voorkant)
Zwart
Afmetingen en gewicht
Hoogte
530mm
Hoogte (zonder voet)
479mm
Breedte
755mm
Diepte
288,8mm
Diepte (zonder voet)
45,8mm