Samsung Series 6 UE60EH6000 Zwart
EAN
SKU
UE60EH6000SXXN
Tweakers ID
325958
Televisies
Samsung
Series 6 EH6000
UE60EH6000 Zwart
Prijzen
Alle televisies
+1
Uitvoeringen
UE60EH6000 Zwart
Alle 2 uitvoeringen
UE60EH6000 Zwart
UE60EH6000 (Duits model) Zwart
Laagste prijs
Niet beschikbaar
Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
60" • Full HD • Edge-lit led • 2x HDMI • 100Hz
Gebruikersreviews
5 van 5 sterren (1 gebruiker)
(1)
Vraag & Aanbod
Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product.
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
60"
Paneeltype
LCD
Modeljaar
Refreshrate
100Hz
Backlight (lcd)
Edge-lit led
Televisietype
Full HD
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
60"
Paneeltype
LCD
Modeljaar
Refreshrate
100Hz
Backlight (lcd)
Edge-lit led
Televisietype
Full HD
Verkrijgbaar sinds: 26 januari 2013
Alles openen
Land en jaar
Scherm
60"
Resolutie (TV)
1920x1080 (Full HD)
100Hz
Ontvangstnorm
PAL, SECAM
Smart TV & tuner
Tunertype
Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T
Kaartslot TV
CI+ (enkel slot)
Aansluitingen
Video in
1x Component Video, 1x Composite, 2x HDMI, 1x Scart
Aantal HDMI ingangen
2x
Aansluiting (USB)
1x USB 2.0
Verbinding
Met wifi
Geluid
Speaker uitvoering
Stereo (intern)
Speakervermogen (RMS)
10W
Energieverbruik
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur
93kWh
Eigenschappen
Beugelbevestiging
Vesa 400mm
Uiterlijk
Televisiekleur (voorkant)
Zwart
Afmetingen en gewicht
Hoogte
859,6mm
Hoogte (zonder voet)
793mm
Breedte
1,374m
Diepte
227,6mm
Diepte (zonder voet)
94mm