Bouwkwaliteit en afwerking: Voor een simpele behuizing is dit nog vrij redelijk. Alles zit met stevige dikke schroeven in elkaar en geen kleine ienie mini schroefjes. Aluminium ziet er mooi uit en is geborsteld. Schijf kan je vastschroeven op het printplaatje. Connector zit goed vastgesoldeerd (vorige van andere behuizing brak zomaar af). Bijgeleverde kabel is erg dik/stevig. Inbouwmogelijkheden Prima, 2,5" schijfje past er zo in zonder problemen. Je kan hem prima vastschroeven, niks op aan te merken dus. Koeling Zit wel goed, alu behuizing en 2,5" schijfjes maken amper warmte. Ik zie hier geen problemen in komen. Behalve dat de behuizing wel graag meer contact zou maken en het printplaatje meer een geheel was met het stuk aluminium.
Wegens de aanschaf van een SSD voor mijn laptop (ASUS N56VZ) heb ik deze externe behuizing gekocht voor de HDD die dus overbleef.
Ik had de volgende eisen:
- Geschikt voor 2,5" HDD
- SATA300
- USB 3
- Zo goedkoop en simpel mogelijk
Ik wil bij deze iedereen waarschuwen die dit apparaat wil kopen, hoewel het voor USB 3.0 prima werkt, krijg je, als je USB 2.0 probeert een foutmelding en is de schijf niet te lezen door de computer.
Dit resulteert dus in een schijf die ALLEEN op USB 3.0 werkt, welke je nergens anders kan aansluiten dan op de nieuwste hardware.
Wat betreft de werking op een USB 3.0 poort:
Ik heb er een Intel Postville 80 GB in gezet en haal ruim 200 MB/s lees en 60 MB/s seq. schrijf (max van de SSD)
Deel je ervaringen en help andere tweakers!