Panasonic Viera TX-P46U20E
Uitvoering
Panasonic Viera TX-P46U20E Zwart
EAN
SKU
TX-P46U20E
Tweakers ID
270808
Televisies
Panasonic
Viera TX-P46U20E
TX-P46U20E Zwart
Prijzen
Alle televisies
+2
Laagste prijs
Niet beschikbaar
Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
46" • Full HD • Plasma • 2x HDMI • 400Hz
Gebruikersreviews
5 van 5 sterren (1 gebruiker)
(1)
Vraag & Aanbod
Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product.
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
46"
Paneeltype
Plasma
Refreshrate
400Hz
Televisietype
Full HD
Ontvangstnorm
PAL, SECAM
Tunertype
Analoog, DVB-C, DVB-T
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
46"
Paneeltype
Plasma
Refreshrate
400Hz
Televisietype
Full HD
Ontvangstnorm
PAL, SECAM
Tunertype
Analoog, DVB-C, DVB-T
Verkrijgbaar sinds: 24 november 2010
Alles openen
Scherm
46"
Resolutie (TV)
1920x1080 (Full HD)
400Hz
Smart TV & tuner
Aansluitingen
Video in
1x Component Video, 1x Composite, 2x HDMI, 1x Scart
Aantal HDMI ingangen
2x
Verbinding
Met wifi
Geluid
Speaker uitvoering
Stereo (intern)
Speakervermogen (RMS)
10W
Eigenschappen
Televisie-eigenschappen
24p, Picture in picture
Uiterlijk
Televisiekleur (voorkant)
Zwart
Afmetingen en gewicht
Hoogte
767mm
Breedte
1,13m
Diepte
401mm