1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (1) Hebben (4)

Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product.

Prijsontwikkeling

Kenmerken

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,7 4.5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
2
4 van 5 sterren
1
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

12 juli 2010, laatste update op 12 juli 2010, 3.901 views Rapporteer
0

Na een tip van een collega en wat reviews gelezen te hebben, heb ik een Asrock Ion330 Pro besteld (geen disk of geheugen, geen wifi, geen BlueRay). Heb er zelf 4GB SODIMM's ingestoken (2x value reepjes van 2GB) en een 2,5" disk van 320GB (alleen voor het OS eigenlijk, aangezien ik alle media stream van m'n NAS).
Oorspronkelijk was het mijn plan om er Ubuntu + XBMC op te draaien, maar de hardware decoding support voor de Ion chipset was toch verre van geweldig met deze setup. Ben redelijk snel overgeschakelijk naar Windows 7 Enterprise + VLC, maar dat was helaas ook niet zoals het moest zijn (720p content schokte enorm).
Na wat rondzoeken op het VLC forum kwam ik erachter dat in de huidige (1.1) versie van VLC de GPU decoding ook alles...

Pluspunten

  • Compacte pc, heeft alle connectors die je nodig hebt (HDMI, Optical audio, 6x USB, DVI, gigE, analog audio)

Minpunten

  • Het toch wel hoorbare high-pitch geluid van de 2 piepkleine fans in het systeem, maar als je je TV/film hard genoeg hebt staan dan hoor je er niet veel meer van dus op zich valt dat wel mee; een USB connector aan de voorkant zou wel leuk geweest zijn ivm USB sticks/disks.

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
Lees alle reviews

Vraag & Aanbod

1 advertentie voor dit product
1 aangeboden, vanaf € 20,-
Bekijk volledig tweedehands aanbod
Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »